Onunla Beraber Acı Çekiyorum? Terkedilen Kedi

Arkadaşlar bilen bilir daha önce sormustum balkonda terkedilen ev kedisiyle ilgili.Sahipleri 2 gündür evde yok ve bu soğukta hala balkonda en ufak bi sese miyavlıyo ağlıyo.Her yere yazdım şikayet ettim ama en ufak geri dönüş yok ben buna nasıl engel olucam ? Bu insanlar neden bu kadar vicdansız..Uyku uyuyamıyorum kac gündür ne yapabilirim sizce ?

17 CEVAP

Ev sahibini balkona çıkarken yakaladım ve konuştum mecburiyetten aldı iceri.Insallah bi daha koymaz onu oraya teşekkür ederim arkadaşlar

KediVelisi_

Lütfen gerekli her yere şikayet edelim gerekirse hep birlikte alsınlar ellerinden o yavruyu günahtır hiç mi vicdan yok insanlarda evi dağıtıyosa besleme hiç bırak değer veren insanlar sahip çıksın

Hangi şehirdesiniz? Bulunduğunuz yerdeki derneklere haber verin.

lwb

Twitterdan hayvansever bazı ünlülere de mesaj atabilirsiniz, ayrıca Twitterdan da paylaşıp bazı dernekleri,belediyeyi,kişileri de etiketlerseniz daha hızlı yayılır

eozgeu

itfaiyeyi arayın bence de onlar alırlar balkondan. komşularından falan ev sahiplerine ulaşabilir misiniz acaba apartman görevlisi varsa onun aracılığıyla ulaşmaya çalışın. bunun bir cezası olmalı nasıl vicdansızlık bu ne hakları var bunu yapmaya. instagramdan ben de yardımcı olabilirim @eozgek adres video fotoğraf gönderirseniz.

Rkandu11

Bakmayacaksan ne işi var arkadaş ya bu ne sorumsuz, vicdansızlık

surpriz

nasıl balkonda. balkonun etrafı çevrili mi camlarla. kapalı bir balkon mu

Hayır açık balkon.Taşima çantasını koymuslar onun icine giriyo kedi kumunu falan maması var mı bilmiyorum göremiyorum

lwb

Sosyal medyada yaydınız mı?

Her şeyi yaptim butun hayvan derneklerine mesaj attım cidden hayvanların canları cok onemsiz görülüyo yazık

Izmirdeyim.Belediyeyi bile aradım ama nedense ses yok

minnoskoss_123

İtfaiyeyi, belediyeyi arayın. Sosyal medyadan duyurun.

Catloveerr

Kedinin bir fotoğrafını, videosunu çekip bana instagramdan yollar mısınız? Sesinizi duyurmaya çalışacağım.
İnstagram: @birkucukpatiizi

Anonymus552223

Itfaiye ev sahibi olmadan ve izinsiz hicbirsey yapmaz, cunku mal candan daha önemli:(

Sevvalteker

Ya kıyamam böyle vicdan yoksunu insanlara lanet olsun :(