Nd Kısırlaştırılmış Kedi Maması Kullanıyorum Tüy Dökmesi Geçmiyor. Yardım Lütfen.

Bbaskk

Kedim 1 yaşında ve kısırlaştırılmış hep tüy döküyordu. Nd aldım tüy dökmesi geçer diye 5 kiloluk kısırlaştırılmış tavuk etli olanından 5 ay boyunca kullandık ama tüy dökmeye devam ediyor. Hatta bazen mamasının yanına gidip sanki tuvaletiymis gibi mamasını kapatmaya calisiyor tırnaklarıyla. Sevmiyor sanırım. Mecbur kaldıkça yiyor. Başka bir marka denemek istiyorum. Şunu kullan diyebileceğiniz tüm önerilere açığım. Sipariş vermek için bekliyorum.