Avil Alerji İlacı

tgc77116

Kullanan varmı kedisi için

15 CEVAP

Avil i kedim için kullandım. Ama yetersiz kaldı. Kedim için proplan kısır tavuk kullandım. Ama sonrasında yine oldu mecbur kortizon yaptı veteriner. Ama ozman lar doğuda küçük bir ilçedeydik. Simdi izmirdeki veteriner asla kortizon Avil önermedi mama değiştirdik vetlife hypo alerji. Alerjisi olan kediler için. Daha bir hafta oldu kalınması azaldı ama tam bitmedi veteriner 2 hafta sonra dedi. Vetlife ı da izmirde 2 kilo 150 lira aldım. Sadece veterinerde satılıyor İnş tamamen biter.

NidaE

Hap olarak kullaniyorum kasintiya iyi gelir diye veterinerimiz her gun yemesini onerdi (parazitsel bir sorunu yok ama kasiniyor)

tgc77116

Bizede verdi veteriner 2günde bir defa yarım ilk yutturdum 2gündür uyuyor halsizleşti şimdi şimdi oynamaya başladı

tgc77116

Bir daha vermesemmi acaba alerjisi var kaşınıyor sürekli içtiğinden beri kaşınmıyordu ama halsizlik çok

Tdemiroz

Bize de mantardan dolayı çok kaşındığı için vermişti.Ama bir hapın sadece 4'de 1'ini vermemizi aksi halde ağır geleceğini söylemişti. Bir zararının olmadığını söyledi ama çok halsizleştirdiği için 2 kere kullandım daha sonra vermedim.

tgc77116

Bende yarısını veriyorum iki gün arayla ilk zaman çok uyudu 3.kullanışım şuan daha iyi gibi ama yinede halsizlik oluyor

NidaE

Avil insanlarda da uyku halsizlik yapan bir ilac uyuklamasi normal ama kiloya gore dozu iyi ayarlamak gerek ben agir gelmesinden korktugum icin 5e bolup veriyordum

tgc77116

Deloday nasıl peki

NidaE

Tum alerji ilaclari uyuklatir diye biliyorum ama deloday kullanmadım hiç o yuzden kesin bir sey soyleyemem

tgc77116

Alerjimiz geçti gibi nedenini hala bilemesemde mama ve kumunu değişmiştim sanırım işe yaradı çok şükür ☺️

Sselin1

Hangi mamayi aldiniz acaba?

tgc77116

Nd tahılsız kuzu etli yetişkin mamasını kullanıyorum

Birde yazmayı unutmuşum avil in şurup formu var onu almıştık

Sselin1

Evet vetlife alerjide cok etkili. Ama benim kedimde ishale sebep oldu malesef. Tek basina kullanamiyorum oyuzden. Yine de alerjik mamalar icerisinde en iyi icerige sahip mama pek secenek yok zaten.

Benim kızımda da kabızlık oldu ama daha yeni başladık zaten. Aynen seçenek yok. Keşke olsa