Kedim İçin Hangi Mamayı Tercih Etmeliyim Yardımlarınızı Bekliyorum

Hzlcelebi

Merhaba uzum tüylü iran chincilla melezi bir kedim var daha önce nd kedi mamasını kullandı ama hiç severek yemedi ve sonucunda idrar taşı oluştu sonrasında sanabelle brit ve brit care kedi mamasını aldım şu an brit care kullanıyorum fakat 2 kedimde aç duruyor sürekli mama değiştirmek istemiyoruö sağlıklk ve doğal içeriği olsun istiyorum hangi mamayı önerirsiniz proteini yüksek mamalar tercihim değil yardımlarınızı bekliyorum