Yaş Mama Önerisi

Miyumiyuu

6 aylık kedime yaş mama almak istiyorum, güvendiğiniz içeriği temiz olan bir marka var mı ??

13 CEVAP

bmcat

Ben Naturea, Animonda Carny, Gimcat, Schesir alıyorum KitCat ve Nutri Feline de içerik olarak iyi gibi. Whiskas, Felix gibi market mamalarını kullanmayın.

Catloveerr

Felixin içinde şeker var şeker kediler için zararlı ve içeriğine bakarsanız çok az et içerdiğini görebilirsiniz. Et oranı yüksek ve koruyucusu olmayan yaş mamaları tercih edin. Schesir, gimcat, naturea, n&d, nutri feline, animonda carny

sutlacsmom

Schesir en iyisi içeriği temiz deneyin

BalliBadem

Whiskas ve felix mi ohcyfofoycyoclyx asla kullanmanızı önermem içerikleri kötü hayvana faydası değil zararı olur kullanmayın arkadaşlar zaten ithal pahalı markaları önerir alabiliyorsanız onları alın derim ama ben patilife öneririm baya bi süre kullandım güzeldi ve içeriği temiz ama internetten sipariş etmenizi önermem bozuk gelebilir ankagross ta var başka nerde var bilmiyorum

PandAiluroSena

İlk tercih kendiniz hazırlamanız ama illa konserve olacaksa n&d nin içeriği güzel. Konservelerin arkasını okuyun. Şeker içermeyen,fazla tahıl içermeyen mamayı alın.

elifozdemir

chef's choice yaş mama kullanıyoruz çok memnunum

LadyAndCat

Schesir , Felix , Whiskas sayabileceğim isimler. Dönüşümlü olarak deneyebilirsiniz.

Catloveerr

Ayrıca patilife önermem. 400 gramın 4 TL olması normal mi sizce? İçeriğini şu an bulamadım fakat sokak kedilerine verenler oluyor. Ve görüntüsü de iğrenç. Evdeki kendinize uygun fiyatlı daha iyilerini verebilirsiniz.

BalliBadem

Zaten kendi kedime artık evde yaş mama yapıyorum birçok kez de dedim içeriği tamamen hayvansal mesela tavuksa tamamen tavuk parçaları gibi ve nesi iğrenç gözüküyo acaba fiyat olarak hayvanın yenilebilir her yeri var içinde zaten bakarsanız görürsünüz ve gümrük vergisi vb. yok ithal mamalardaki gibi bence gayet normal ve güzel bi seçenek sokaktakilere verilmeside kaliteyi düşürmez ben sokaktakilere scheir versem bu markayı kötü kılmaz zorlada yedirtmiyorum kimsenin hayvanına öneride bulunuyorum içinde whiskas gibi zararlı şeylerde yok

Catloveerr

@ballibadem size bir şey demedim kedinize ne verdiğiniz beni ilgilendirmez. ve evet iğrenç gözüküyor bana göre püre halinde görünüşü çok kötü "benim fikrim". İçeriğini de bulamadım o yüzden o konuda bir şey diyemedim iyi bir marka olduğunu düşünmüyorum

BalliBadem

Püre değil mama siz yavru olanı almışsanız bilmiyorum parçalı mama

Catloveerr

Hayır yetişkin kedi konservesiydi biliyorum nasıl olduğunu arkadaşım da sokak kedilerine veriyor ondan da görüyorum belki çeşidi farklıdır bilemiyorum

Faytekin

Schesir,Nd ve Naturea bana göre en iyileri ,favorimiz Schesir.