Sokaktaki Kediler İçin Mama

Nightcat

Arkadaşlar bahçemizde her yıl 2-3 kere kedi doğuruyor ve yavruları bahçemizde büyüyor. Balkonumuzda doğuran bir kedi bile var ve artık bizi tanıyor biliyor, biz de düzenli bir şekilde mama falan veriyoruz doğal olarak. Dedem çok sever özellikle onları. Bir petshoptan çok ucuz bir mama alıp verdiğini öğrendim. Yavrucakların karnı doyuyor evet ama zarar da verirse diye korkuyorum. Ve tabii bir çok da yavru var.

Yani isteğim, sokaktaki kedilere verebileceğim, hem olabildiğince ucuz hem de faydalı olan bir mama. Yavru kediler ve yetişkin kediler için de uygun olan ve pahalı olmayan bir mama bulabilirsem içim çok rahat olacak.