Kedim Beni Korkutuyor

Kbr66

Normalde lacivert faresiyle oynarken tüylerini kapatıp ordan oraya koşturup fareyi ağzında falan taşıyordu. Son zamanlarda tüylerini kabartıp yan yan benim üstüme gelmeye başladı korkup başka oyuncaklarla dikkatini dağıtıyorum. Bunun sebebi ne olabilir

13 CEVAP

TATA4242

Bunlar oyun amaçlı öyle yapınca,siz onu kovalayın,sonra siz kaçın bakın bakalım nasıl kovalıyor :):):)):Şu tatlılıkdan hiç korkulur mu ya.

Benimkide yapıyor.ozellikle geceleri sanırım oyun amaclı bu davranislar

PandAiluroSena

Kapı vb. şeylerin arkasından gizlice ona bi ufak görünüp saklanın o da aynısını yapıp kabarıp koşturuyor üstünüze doğru :) Bayılıyorlar böyle oynamaya benimkiler,ama bazen boşluğuma gelip baya korktuğum oluyor benimde :D

BalliBadem

Bizimkide yapıyor evde birbirimizi kovalıyoruz sonra hayvan bu yapar

LadyAndCat

Çocuk faresiyle öyle oynadığı için oyun tarzı olarak onu biliyor. Sizinle aslında oynamak ve iletişim kurmak istiyor.

Bue

Benim kız da ilk yaptığı zamanlarda korkmuştum çok korkunç ve tuhaf görünüyordu şimdi kahkaha atıyorum arkadaşların dediği gibi oyun oynamak istiyor kovalamaca oynayın :)

Kbr66

Hepinize teşekkürler ben de bana sinirlendi, onu kızdıracak bir şey yaptım ya da korktu falan sanıyordum meğer oyun oynamak istiyormuş şapşik :))

Fel__2

Biz de geceleri evde kovalambaç oynuyoruz :))

pillikontes

benim ufak olan da sabahları beni gördüğünde aynı tepkiyi veriyo cenavar görmüş gibi :D benim ben ananım ben senin diyorum sonra miyav sesi geçiyo :)

mavitilki

Size oyun yapıyor :D Çok sevimli bir şey aslında :)

:))

LadyAndCat

PilliKontes
“benim ben ananım ben senin diyorum sonra miyav sesi geçiyo :)”
Kendimi görür gibi oldum sizde...
Sebep olsun olmasın. Ben sıkıştırıyorum öpüyorum ve Ananım ben senin Anan diyorum :D

pillikontes

LadyAndCat

Yaa çok şapşikler ama :D doğurmasak da anayız biz :))