Kanaryam Ölüyor Acil Bir Bilene İhtiyacım Var

Bambiye

Merhabalar öncelikle 1.5 yıldır beslediğim elime doğmuş büyümüş olan gloster kanaryam 3 gündür çok hasta, veteriner bulamadım kuşlardan anlayan, bir tanesine balkondan giren sokak kedisi kafesini devirdiğinde kanadı kanadığı için götürdüğümde cinsiyetini bile anlayamadı kanadına krem verdi iğne yaptı düzelecek dedi inandım ve kuş uçamaz hale geldi sakat kaldı o yüzden ne yapacağımı bilemiyorum, kafasını geri sallıyordu yemlikte ve yem yiyemiyordu sonra yemliğe bile çıkamaz oldu gagasını titretiyor ve kafasını sallıyor köşeye çekilip bütün gün uyuyor kabarmış çok zayıflamış su içmiyor yem yemiyor zorla su içirdim kendine geldi beyaz ve yapışkan bir ishali var facebooktan kuş gruplarına yazdım herkes farklı bir tedavi farklı bir ilaç söyledi kuruma olmuş dediler ishal dediler sallabaş hastalığı dediler ben söyledikleri ilaçları buraya yazıyorum
Baytril k 5
Emt allraund mix
Ercefully tablet- mikostatin
Genta 80- tetra 250
Triflucan
E ve c vitamini
Mantar ilacı
Sikeli su
Haşlanmış patates
Yoğurt suyu
Bazıları yoğurt suyu sirke vermeyin dedi bazıları tam tersi onu verin dedi bir sürü antibiyotik mantar ilacı vs önerdiler kötü olansa gittiğim veterinerlerin bu insanlar kadar bile bilgili olmayışı ne yapsam bilemiyorum hayvan gözlerimin önünde ölüyor aranızda gerçekten bilgili biri ya da veteriner varsa bir akıl berirse çok sevinirim dünden beri uyumadım kuşla ilgileniyorum sıcak bir yere koydum altına minik bir battaniye koydum üşümesin diye ama hangi tedavi uygulanacak bilemiyorum..