Kedi Kumu Yardim

Bakiozdemir

Yaklasik olarak 6 aydir Sanicat Bianca Ultra Topaklaşan Kokusuz Kedi kumu kullaniyorum ilk aldigim zaman cidden guzel topaklasiyordu ve koku yapmiyordu ama bu son 2 aydir cok fazla bozuldu topaklanmiyor ve koku artiyor
Bana bu sekilde guzel topaklasan toz ve koku az olan kum onerirmisiniz

25 CEVAP

pinarcaya

Yanlis bilmiyorsam erkek kedileri her zaman kisirlastirabiliyorlar.

Sselin1

Kesinlikle reflex kirmizi kutuluyu öneririm. Hem parfümsuz bir kum. koku topaklanma ve toz konusunda bu kumdan cok daha iyi kullandiginiz kum da dahil olmak uzere bir cok kum kullandim ve en sorunsuz kullandigim kum bu. 6 lt 25 lira biraz pahali gelebilir ama bir kere denedikten sonra diger kumlari kullanmak istemezseniz.

pinarcaya

Tigerino canada

Ben reflex aktif karbonlu yeşil kutuyu kullanıyorum, proline denedim daha önce ama belli bir süre sonra koku yaptığı için atmak zorunda kalıyordum. Reflex kullandığımdan beri ne koku problemi var ne de kum atmak zorunda kalıyorum. Azaldıkça üstüne ekliyorum baktım kap kirlendi boşaltıp kabı temizleyip tekrar geri koyuyorum. Bu sayede hiçbir şekilde kum israfı olmuyor. Kedim de durumdan rahatsız değil. Kokusuz olduğu halde kokuyu hapsetmesi de ayrı bir güzelliği. Biraz pahalı ama fiyat performans yapınca gayet başarılı.

pinarcaya

Eskiden *******tan aliyordum. ******* kapaninca ********* satmaya baslamis.

pinarcaya

Gecenlerde biokatsin sari kutuda olanini indirimde gorunce aldim. Kutuya ilk dokerken biraz toz cikti fakat sonra bir daha toz cikmadi. Topaklanmasi da gayet guzel.

pinarcaya

Bir de kum temizligi icin ince elekli kurek denemenizi tavsiye ederim.

cagdan

Kum önerisi bulursunuz elbet ama kokusu için net konuşabilirim mama kalitesi artınca geçeceğini biliyorum çişi için de topağı dağılmayan kum olsa bile kömür filtreli kedi kapılı tuvalet alıp çözebilirsiniz. Eğer hala kokuyorsa daha sık temizleyin kumu.

Vancat öneririm ama onun vancat in sarı paketli olan kumundan memnunum ben diğerleri topaklaşmıyor

Mirtip

Quik

Gardenmix ince taneli betonit marsilya sabunlu kullanıyorum ilk denemem ve memnun kaldim.

poughkeepsie

Ben quik sabun kokulu kullanıyorum, hem fresh kokuyor hem sağlıklı hem de çok güzel topaklanıyor. Onun dışında her gün sabah akşam temizlerseniz koku sorununuz azalır diye düşünüyorum

Zeynucka

Sanicat deneme gafletinde bulundum kum değil çamur resmen.lindo cat’de güzel.2 dakikamı almıyor temizlemesi,çok güzel topaklanıyor.

Bellasmom

Sanicat i ben de beğenmemiştim. Pro Line’nın Lavanta kokulusunu öneririm. Güzel topaklanıyor. Lavanta kokusu çok az rahatsızlık vermiyor ,tuvalet kokusu da olmuyor.

Bakiozdemir

teşekkür ederim yorumlar ve önerileriniz için hepsini denemeye çalışıcağım