En Beğendiğiniz Yaş Mama Hangisi?

poughkeepsie

İçeriğini en çok beğendiğiniz ve en sık kullandığınız yaş mama hangisi?
Internetten alışveriş yapıyorsanız uygun fiyatlı satan siteleri söylerseniz çok sevinirim :)

21 CEVAP

LadyAndCat

En beğendiğim yaş mama:
Kendi evde yaptığım :))

TATA4242

Nd kalamar ve karidesli,evdeki herkes kokusundan kaçar,sadece bizimki koşarak yanaşır :)
https://www.*********.com.tr/nd-tahilsiz-ocean-levrek-murekkep-baligi-ve-karidesli-kedi-konserve-80-gr
Stok 104 kalmış,her yerde bitiyor.Farmina ürünleri nolucak bilmiyorum,bu gidişle karaborsadan alıcaz.Korona orayada geldi,zaten piyasalar çöküyor,bakalım.

Ben kedime şimdiye kadar gourmet kullandım ama artık nutri ile devam edicez animonda kullandık oda iyi ama nutri, schesir, ND iyi yaş mamalar dan

Sselin1

Net schesir mis gibi kokar :) eger kediniz kirmiz et yemiyorsa ton balikli ve sigir etli secenegini tavsiye ederim protein cesitliligi saglamis olursunuz

Schesir ve ND. En çok schesir seviyor. Gourmet gold, felix gibi yaş mamaları da nadiren ödül olarak veriyorum.

fadime35

Nutri Feline

LadyAndCat

1 kaşıkta olabilir 2 kaşıkta duruma göre bakın. O su zorla içilecek :))

poughkeepsie

Orası öyle tabii :) Ben de haftada bir evde yapıyorum, 3 günlük yaş mama çıkıyor. Ama elimden geldiğince çok yaş mama vermek istiyorum çünkü çok az su içiyor. Bu yüzden konserveye de ihtiyacım var :(

LadyAndCat

Benim dişi kedim de su içmiyor.
Yaş mama 2-3 gün veriyorsanız yeterlidir. Kuru mamasına da bir kaşık kadar normal içme suyu ekleyin. Göreceksiniz mamayla bitiriyor o suyu.

sarmanbirkedi

Bonacibo sardalya ve ton balıklı yaş mama. Kedimin yediği tek yaş mama

pinarcaya

Nd ve animonda carny ocean.

BalliBadem

En sevdiğim evde olan ama en çok aldığım felix sonra whiskas ama ben beğendiğim için değil kedim beğendiği için o yüzden az veriyorum hiç vermeme şansım yok kuduruyor hiç vermezsem

BalliBadem

Evde olan derken evde yapılan demek istedim ciğerli olucak oda yoksa yemiyor

TATA4242

Kendi kaybeder,sokakdakiler onun değerini daha iyi bilir,kapışmışlardır :)
Bu evdekilerin nazı beni deli ediyor zaten :D

lwb

n&d kalamar balıklı benim kedim de hiç sevmedi bir gün boyunca yemesi için karşılıklı inatlaştık ama ı-ıh, ben de dışarıda beslediklerime verdim
schesir ve gimcat