Kısır Mama

fffhhhh

kedim cumartesi akşamı kısırlaştı ve daha 7 aylık. kısır mamaya mı geçiş yapmam gerekir yoksa elimde olan yavru kedi mamasına devam mı etmeliyim?

ben elimdeki mamaya 1 ay daha devam edip öyle kısır mama almayı düşünmüştüm ikisini birbirine karıştırarak alıştırıp daha sonra kısırdan devam ederim dedim mantıklı mı? eğer böyle yaparsam mamasını sürekli kabında dolu tutmalı mıyım?

ve yaş mama, yaş mamayı ne sıklıkla vermeliyim onu da kısırlaştırılmış mı almalıyım?