Sokak Kedileri İçin Uygun Ve Kaliteli Mama

EZK

Acaba hem daha az zararsız hem de içeriği çok kötü olmayan mama önerebilir misiniz?100-150 lira arası olacak. Royalist, Reflex New cat var benim araştırdığım ama New cat sanırım en adisi. Bilgisi olan arkadaşlar düşüncelerini paylaşırsa sevinirim. Hemen sipariş vermem gerektigi için çok fazla araştırmaya zamanım yok.

21 CEVAP

sarmanbirkedi

Bu fiyata micho en iyisi buna adım gibi eminim

sarmanbirkedi

Ya saka mi allah askina hic kimse içerik okumayı bilmiyor mu . Lütfen michonun ve enjoyun içerik değerlerini ve taurin vitamin vs eklemelerini karsilastirin

BalliBadem

Yağlı olması bence sokakta olduklarından daha iyi ben
Obivan (içerik reflex le aynı)
Micho
Aro
Mystic
Mito
Öneririm

LadyAndCat

Gördüğüm kadarıyla en uygun fiyatlı mama Micho. Sokak kedileri için de uygun görünüyor.
15 kg Micho 130 Lira.
Ayrıca yağ oranı %16.Çok DEĞİL ki?!
Bebek kedi mamalarının yağ oranı %20’dir.

kubrabekmez

Sokak için benim tercihim olan markalar: Reflex, Bonacibo, Mito, Micho

muffincookie

Ben micho ve bonacibo kuzulu kullanıyorum sokak kedilerine.Yetişkin dili kedime kuzulu olan iyi geldi yumuşacık.Michoyu tüm kediler yiyor.Yeme açısından sıkıntı çıkmaz.Fiyatı da uygun.Bütçeniz varsa BonaCibo o olmazsa micho.Bu yazddığınız mamalar fazlasıyla tahıl içeriyor maalesef

EZK

@sarmanbirkedi ama az önce okudum o mamanın yorumlarını çok yağlı diyorlar. New Cat de öyleydi.

bademthecatt

Enjoy olabilir

EZK

@sarmanbirkedi tabi ki içerik okuyarak ben de karar veriyorum. O yüzden de karşılaştırma yaptığım için sordum.

EZK

Ama bazen de yani bazı sitelerde içerik bilgisi verilmeden fiyat yazıyor. Birde öyle bir durum var

Mystic enjoy aro öneririm.

Zeke

Ben reflex alıyorum çünkü onu baya seviyorlar

BalliBadem

New cat yiyorlar ama hem taneleri fazla büyük hemde tadını pek beğenmediler yinede yediler sorunsuz

EZK

Mito'da karar kıldım. Çok teşekkür ederim..

EZK

Arkadaşlar cevaplar için teşekkürler ama galiba söylediğim mamalar hakkında kimsenin pek fikri yok. Enjoy'a bakayim