2 Kedimde Erkek Ve Kısırlaştırmam Onların Sağlığı İçin İyi Mi ?

Newyork

Kedimi bi kaç hafta önce veterinere götürdüm kısırlaştırılmanın sağlığı için iyi olduğunu söyledi doktor. Açıkcası bilemedim kısırlaştıran varsa soruma cevap verirse sevinirim. Kötü mü yaparım iyi mi bilemedim yardımınıza çok ihtiyacım var ve 2 kedimde erkek olduğu için benim için önemli bi karar. Kedilerim zaten daha 6 aylık erken ama bilgi almak önemli.(bide ameliyattan sonra neler oluyor onu da öğrenmek isterim)