Kısırlaştırma İle İlgili (Anlayamadım)

mira88

merhabalar
kısırlaştırma ile ilgili kafamı karıştıran şeyler var.
-kısırlaştırılan kedide çiftleşme isteği olmaz mı yoksa çiftleşmek ister, çiftleşir ama yavrularımı mı olmaz? Ben çiftleşmek istemezler diye düşünüyordum ama bir arkadaşım çiftleşmek isteyeceğini sadece yavrusunun olmayacağını söyledi. İki dişi bir erkek kedim var arkadaşım bana iki yol sundu
-hepsini kısırlaştır çiftleşselerde yavruları olmasın dedi
-sadece erkeği kısırlaştır yine çiftleşirler ve yavruları olmaz dişilerde kızgınlık dönemlerinde sıkıntı çekmezler dedi
ne yapmalıyım sizce
kafam karışık biraz cümlelerimi toparlayamamış olabilirim :)