Kum Kabı :D

14 CEVAP

Sselin1

Ben kullaniyorumda bu urun heryerde cinar marka olarak geciyor ayni degiller mi acaba ayni ise normalde daha ucuz :)

Sselin1

Ya kum bu su degil sonucta tam olarak kabin seklini almiyor :D direk fotosunu cekeyim
https://i.hizliresim.com/LGo9Pa.jpg
ben bu sekilde kullaniyorum bu biraz azalmis hali kumun ama kucuk tuvallete oldugu kadar kum gidiyor yani :) bir de reflex gibi bir kum ve dar aralikli kurekle kum temiz kaliyor zaten azaldikca ekleyip hic dökmeden kullanilabilir.

hcerenk

Bende de var 2 tane hem de. :) Çok memnunum. Aceleci bucurun tuvaletini sağa sola bulastirmasi halloldu sanırım bu tuvalet ile.
Ben her zaman 7-8 cm kadar dolduruyorum. Hacmi oldukça büyük. Normal kaplara göre çok daha fazla kum alıyor. Fakat çok kum olduğu için ve her gün temizledigim için kirlenmesi gecikti. 1.5 ya da 1.6 ayda bir değiştiririm sanırım bu tuvalet ile. 1 tanesi en az 6-7 lt kum alacak şekilde dolduruyorum.

Sselin1

Kocaman ???? linki buradan atin mesajlarda harf sinirindan eksik geliyor. :)

hcerenk

Hb üzerinden satışta olan ürünün satıcısı onlinepet ise lütfen almayın. Ben satın almıştım, ürün paramparça geldi. İade ettiler ama kargo konusunda çok özensizler. O kadar ulaşmasını bekliyorsunuz kırılmış geliyor. Kargo görevlisine hasar tutanağı tutturmasam iade de olmayacak elimde kalacaktı. Kabi sadece bir strech filme sarıp yollamışlar şaka gibi. Sonra N 11 üzerinden temin ettim. Koliye falan koyulmuştu. Çok iyidi. İkinciyi de oradan aldım.

PandAiluroSena

Sorunuza cevap değil ama bir öneri olarak yazayım ben Catit jumbo kullanıyorum çok memnunum

bihtercik

büyüklüğü ölçülerinde yazıldığı gibi mi?

pinarcaya

Bunun kucugunu kullaniyorum. Kapaginin tepeden aciliyor olmasi temizlemeyi kolaylastiriyor. Buyuk olmasi da guzel ama daha ucuzunu bulabirsiniz sanki...

Sselin1

Aciklamada yazan gibiyse bu daha da büyük acikcasi ben digerini temizlerken bile zorlaniyorum :) bir de ben önü acilir tercih ettigim icin bunu almazdim. Ama bu benim tercihim eger siz daha kaliteli bir ürün ariyorsaniz bunu almaniz daha iyi plastigi daha saglam gorunuyor.

bihtercik

teşekkür ederiim

bihtercik

o ürünü de inceledim ama boy ölçüsü çok küçük.
teşekkür ederim

bihtercik

siz memnun musunuz?
ayda ne kadar kum gidiyor ?

bihtercik

fiyat olarak değil işlev olarak bakın :)