Kedim Bana Çok Fazla Düşkün

poughkeepsie

Soruda yazdığım gibi kedim bana inanılmaz düşkün. Ama artık aşırı boyutlarda. Bundan rahatsız mıyım asla değilim zerre kadar huzursuz olmuyorum tam aksine mutlu oluyorum ama bi bakıma onun psikolojisini anlamaya çalışıyorum.

Kedim öncesinde eski sahibindeyken evde çok fazla yalnız kalıyormuş herkes çalışıyor yani insansızlığa alışkın bi bakıma. Bana geldiği günden beri 2 ay kadar olacak. Sık sık oynuyorum, seviyorum beraber uyuyoruz vs. Ama beni görmediği an çıldırıyor. Okula gittiğimde kapının arkasında 10 dakika kadar ağlayıp sonra mrrnav diye diye bütün evi geziyor annemin dediğine göre. Her seferinde ama. Ben evdeyken de odadan çıktığım her an ayağımda. Hatta uyuduğu zaman bile kalkıp benle geliyor. Sabahları hazırlanmak için banyoya gittiğimde gözleri açılmamasına rağmen benle gelip banyoda uyuyor. Ben hangi odadaysam hemen oraya gelip orada kıvrılıyor. Bazen mutfakta iş yaparken kapıyı kapattığımda kapıda susmadan miyavlıyor açınca yanımda oturup beni izliyor SAATLERCE. Evde çok nadir yalnız kalıyor şu ana kadar 2 kere o da bir saat kadar yalnız kaldı bu yüzden ilgisizlikten vs diyemiyorum. Herkes onla ilgileniyor oynuyor ve çok seviyor. Ama bana olan bu düşkünlüğü biraz ilginç geliyor. Çok mutluyum ama korkum şu bu aşırı düşkünlüğün altında bi sorun olabilir mi yoksa sadece sevgiden mi yapıyor? Çünkü her ne kadar başkaları da olsa evde en çok ilgilenen benim onunla.

Minik bi not: Önceki ailesinde hiç kötü muamele görmediğine %100 eminim çünkü arkadaşımın kedisinin yavrusu ve kedilerine çok düşkün, ben sahiplendiğimden beri 3 kere geldi kontrol için ne kadar yakın arkadaşı olsam da. O derece önem veriyor.