Balkon Demirleri

Maviiruhluu

  1. Katta oturuyoruz ve şeftali resmen cambaz gibi demirlerin ustunde geziyor. Ilk gordugum de yuregim agzima geldi dusecek diye cok korktum ama ne yaptiysam ne ettiysem vazgecmedi. Balkonu kapatiyorum bu sefer kapisinda miyavliyor. Demirlere cikmamasi icin ne yapabilirim ?

13 CEVAP

rnt

Eğer çıkmam gerekiyorsa bile aynı ortamda bulundurmuyorum. Ya balkon kapınıza sineklik taktıracaksınız ya da balkon kapatma sistemine başvuracaksınız. Maalesef çok oyuncu oldukları için bu durum onlar için tehlike arz ediyor.

omurr

İNCE TEL SATILIYOR..ARKADAŞIM BALKONU ONUNLA ÇEVİRDİ ÇOK MEMNUN..SİZ DE KULLANABİLİRSİNİZ..

DumanBey

Bizim Dumanda sürekli balkona çıkmak istiyor 5. Katta oturuyoruz ara sırı dumanla beraber çıkıyoruz ve en sonunda sürgülü sineklik yaptırdık çok işimize yaradı

patkam

Aynı sorunu bizde yaşıyoruz umarım çözüm biran önce bulunur ama yemeği suyu tuvalet aparatı onlar balkondamı yoksa içeridemi?

Maviiruhluu

Benim odamda hepsi başka hiç bir yere koymuyorum bazen mamasini dokuyor cunku balkon salonda yemeyi yiyor sanki orda onu çeken bişey varmıs gibi kosa kosa gidiyor bi kac kere ust balkondan su damladı korktu dedim herhalde tekrar cikmaz ama hala cikiyor :(

Maviiruhluu

  1. Kat yazmışım yanlışlıkla 1 değil 3 ne kadar yüksek düşünün

patkam

yani çok yüksek bizimkilerde demirlere çıkıyor

rnt

Kedilerle beraber benim de balkon yaşamım bitti. E

ev kedileri öyle dışarıya çok meraklı oluyor benim kedim Sütlaç da daha 3 aylık. zemin katta cadde kenarında oturuyoruz. miniğimiz camın önüne çıkıp dışarıyı izlemeye çok meraklı. ama cam açıkken sinekliği tırmalıyor. oraya çıkmaması için elimizden geleni yapıyoruz ama ne yapıyor ediyor oraya çıkmanın bi yolunu buluyor maalesef bi çözümü yok. bizim tek korkumuz zemin katta olduğumuz için cam açıkken birinin sinekliği çıkarıp Sütlaç'ı çalması çünkü ırk kedi.

Maviiruhluu

Bizimkide yatiyor cam kenarinda beton soguk oldugu icin sanirim, sinekliğimiz var ama bir kere cok abandi ve acildi bu yuzden ordaki cami kapali tutuyorum disina bir demir destegi ile duzeltene kadar sadece camdan bakmak zorunda kalicak, aynen cokta meraklilar demirlere cikiyor yetmiyor zemin altinda bosluk var ordan kafasini sokup bakiyo kuşlari gordukce atlayacak gibi duruyor iceri sokuyorum korkudan