Köpeğimde Hafif Kansızlık Var Ve Çok Zayıf, Bilgisi Olan Var Mı ?

Shot17

Merhabalar öncelikle köpeğim american staff 2 yaşında erkek. 2 ay içinde zayıfladı ve çok fazla dışkı yapmaya başladı veterinere götürdüğümde kan testi yaptı hafif enfeksiiyon ve kansızlık çıktı değerler 2 tık altındaymış. diş etleri falan soluk renk zaten. İlaç tedavisi gördük yaklaşık 1 ay olacak. Yeme düzeni değişti şuan kendim hazırlıyorum yemeğini.hareketlilik başladı yemek yemesindede sıkıntı yok fakat kilo almıyor kemikleri çıkık hala çok üzülüyorum.Böyle bir sorun yaşayan bilen varmı?