Kedim Doğuramıyor Çok Acil Yardım

mathildia

kedim saat 2de doğurmaya başladı 2. Yavru saat 3de, 3. Yavru 15 dakika sonra(15.15) 4. Yavru yarım saat sonra (15.45) 5. bebek ölü doğdu (16.12) halen kasılma var ama doğuramıyor çok yoruldu (16.50) doğuramaması normal mi bu kadar aralık

11 CEVAP

LadyAndCat

Saatlerce sürebilir doğum , kedinizin karnına dokunmayın bence anlamadığınız şey de olabilir.
O hissettiğiniz bebek de olabilir başka şey de. Ellemeyin kedinizi lütfen...
Ayrıca siz daha çok doğurmasını istiyor olabilirsiniz nasıl olsa kediniz “cins”...

LadyAndCat

“Kedim burada kıvranırken çektiğim acıyı ben bilirim” ÖYLE OLSAYDI KEDİNİZİ EN BAŞINDA KISIRLAŞTIRIRDINIZ!!
“Umarım en ufak teselliye muhtaç kalırsınız siz de aynı acıyı çekerken.”
BU NE BİÇİM BİR BEDDUADIR ALLAH AŞKINA!
KENDİNE GEL ÇOCUK!
BEN DE SANA BANA DEDİKLERİNİN AYNISINDAN DİLERİM!
SEN ACILAR İÇİNDE KIVRAN DA TESELLİLERE MUHTAÇ KAL E Mİ!!!
LAFLARA BAK !!

mathildia

Bebek ters geliyomuş çok şükür yaşıyor

Anonymus552223

24 saat bile surebiliyomus dogum

Katya06

Paraya kıyıp doğru düzgün bir veterinere götüreydin sana doğurttur demez kısırlaştır derdi. Yine paraya kıyıp doğru düzgün bir veterinere götüreydin kedin profesyonel ellerde doğum yapardı ve sende bir sitede yardım istemezdin. Kedisi doğum yaparken petlebiye soru sormak nedir? Birde acıtasyon yapıyor.

anjelik123

Bir sıkıntı var mı

mathildia

Kasılmalar devam ediyor halen bebek var karnında

LadyAndCat

Neden doğuramasın doğuruyor işte hatta bir bebek ölü doğmuş hayvan elinden geleni yapıyor daha ne yapsın?!
Kediler 2-6 yavru doğurur normal şartlarda...
6’dan çok doğuracağını sanmam...
6 tane doğurmuş zaten şimdiye dek.

mathildia

Evet 6 tane doğurdu ama karnında bebek var dokununca hissediyorum şu an bebişleriyle uyuyor yarım saat geçti son doğumdan

mathildia

Çok endişeleniyorum kedim için inşallah iyi şekilde atlatır doğumunu

mathildia

Ya sen iyi misin? Seni sadece Allah’a havale ediyorum. Kedim burada kıvranırken çektiğim acıyı ben bilirim. Size gerçekten yazıklar olsun beni vurduğunuz yere bakın şu zor durumumda. Umarım en ufak teselliye muhtaç kalırsınız siz de aynı acıyı çekerken.