Cins Kedi Sahiplenmek

Kedicihanim

Öncelikle iyi geceler. British shorhair cinsi bir kedim var. Kalacak yeri olmadığı için aldığım sonrasında yakınımın ısrarı üzerine british shorthair sahibi bir erkek kediyle çiftleştirdiğim ve yavruları olan bir kedim var. Öbcelikle belirteyim ki Yavrular büyüdü şu an 1.5 yaşındalar. Bu yavrulardan 1ni çok istemesi üzere kendi öz teyzeme vermiştim. Geçenlerde teyzeme kanser teşhisi konuldu kemoterapi alacak ve kısırlaştırma işleriyle uğraşmayacağını söyleyip kızana girdiği için evi işaretleyen kediyi geri bana göndermek istiyor. Evimde hamile 1 dişi, 1 erkek, bahçemde hamile 1 dişi ve yine 1 erkek kedim olması dışında problem yok demek isterdim ki bu bana vermek istediği hayvan hiç sokak görmemiş malum cins de bir kedi. Eve almam imkansız dışarda tutsam hayvan korkudan ölür ya da başına bir iş gelir. Niyetim şu, Ben bu hayvani kısırlaştırma şartı ile sahiplendirmek istiyorum. fotoğraf atmayacağım, sahiplendirme için başlık açmayacağım lütfen şekline bakıp kedi istiyorsanız bana yazmayın. o yüzden burdan yazdım. onu gerçekten seven, isteyen, sorumluluk alabilen ve cins diye damızlık gibi kullanmayacak birini arıyorum. Karaman-Konya arasındayım. Salgından sonra işlemlere başlarız. Bu şartlarda isteyen varsa instagram adresim : bb.e.y.z.a dm atabilirsiniz.

Özet : Kedi british shorthair, 1.5 yaşında, erkek. kısırlaştırma ve takip şartıyla vereceğim.

12 CEVAP

Anonymus552223

Damizlik gibi kullananlardan yalinmissiniz, sizin de son 3 ilaniniz kedime erkek damat ariyoruz vs...

sarmanbirkedi

Tam ben diyecektim. Hem kısırlaştırma şartıyla sahiplendirecem, damızlık olmasın diyorsunuz hem de kedinizi ciftlestirmissiniz, basliklariniz kedime erkek arıyoruz başka bir şey değil. Allahım bu ne yaman bir çelişkidir.

onurtemiz

Ailenizin yaptığı ciddi bir anlayışsızlık siz en doğrusunu düşünmüşsünüz, üzüldüm de teyzenize. Hayvanın kanser üzerinde herhangi bir olumsuz yanı yoksa (eğer) teyzenizde hasta olabilir ama suçlu olduğu gerçeğini değiştirmez.
Doktorlar televizyonda bizzat söylüyorlar hayvanlar mikrop yuvası değil tam tersine hayvanla büyümüş herhangi birinin bağışıklık sistemi güçlüdür. Corona ya karşı bile bünye çok dirençli (bile)

Umarım teyzenizin bu kediyi size geri postalamasının gerçek nedeni ''kanser seviyesini ileri taşıyor'' olmasıdır.

Neden kediniz 2.kez hamile??? Neden kisirlastirmadiniz?

Zeynucka

Annemde kanserle savaşıp bu illeti yendiği için teyzenizi çok iyi anlıyorum.gerçekten kemoterapi görürken hele hele bu corona şartlarında hastaneye gidecek olması bile başlı başına bir dertken yavrucağı size vermeye mecbur kalmış.inanın kemoterapi hem mental hemde fiziken hastayı ve yakınlarını çok yoran bir süreç.allah şifa versin teyzenize.umarım kuzuya güzel bir yuva bulunur

Zeynucka

Onur,21 güne 1 kemoterapi alınıyor ve ilk bikaç gün çok sancılı geçiyor.tam kendilerini toparladıkları an tekrar kemo.o süreçte gözlerinin kimseyi görecek hali yok.cins kedi bahçede yaşayamaz malesef,sahiplendirmeniz şart bu durumda.cins kedileri damızlık gibi kulşanıyorlar.sahiplendirirken çok çok dikkat edin.en çok iş size düşüyor???? @kedicihanim

Anonymus552223

Bence ne olur ne olmaz siz simdiden kisirlastirmasini yapin. Evdeki kedinizi de hadi bir kez yavrulatmissiniz 2. niye? Kediler sefil oluyor iste boyle cok cogalinca...

BennNisa

Öncelikle teyzeniz için çok üzüldüm. Umarım en yakın zamanda iyileşir.Maalesef bütün olaylar sizin yüzünüzden olmuş. Eğer siz kedinizi çiftleştirmeseydiniz bu olaylar hiç kimsenin başına gelmezdi. Eğer kedinizi sahiplenirmek istiyorsanız yuva arayanlar kısmına kendinizi ekleyerek sahiplendirebilirsiniz.

surpriz

cins kedimi ben çiftleştireyim çoğaltayım ama başkasına verdiğim cins kedi çiftleşmesin çoğalmasın mantığı bu. sadece bende cins kedi olacak. keşke kendi kedinizi de çiftleştirmek için erkek kedi aramasaydınız

Linsenpai

Damızlık gibi kullanılmasını istemediğinizi söylüyorsunuz ama kediniz cins ve ikinci kez hamile, neden kısırlaştırmadınız?

Kedicihanim

Annenize geçmiş olsun...
Teyzem için de benim için de şartlar kötü üstelik Ailem bahçeye salalım ne olacak ki diyor hatta beni de anlayışsızlıkla suçluyorlar çünkü bahçeye salmak istemiyorum hayvanın dışarda kendini koruyamayacağı aşikar bunu görmek istemiyorlar ama çözüm gibi önüme getiriyorlar. Umarım derdime çare bulunur

Alaracatlover

Çelişkiye bak be:))