Cins Kedi Sahiplenmek

Kedicihanim

Öncelikle iyi geceler. British shorhair cinsi bir kedim var. Kalacak yeri olmadığı için aldığım sonrasında yakınımın ısrarı üzerine british shorthair sahibi bir erkek kediyle çiftleştirdiğim ve yavruları olan bir kedim var. Öbcelikle belirteyim ki Yavrular büyüdü şu an 1.5 yaşındalar. Bu yavrulardan 1ni çok istemesi üzere kendi öz teyzeme vermiştim. Geçenlerde teyzeme kanser teşhisi konuldu kemoterapi alacak ve kısırlaştırma işleriyle uğraşmayacağını söyleyip kızana girdiği için evi işaretleyen kediyi geri bana göndermek istiyor. Evimde hamile 1 dişi, 1 erkek, bahçemde hamile 1 dişi ve yine 1 erkek kedim olması dışında problem yok demek isterdim ki bu bana vermek istediği hayvan hiç sokak görmemiş malum cins de bir kedi. Eve almam imkansız dışarda tutsam hayvan korkudan ölür ya da başına bir iş gelir. Niyetim şu, Ben bu hayvani kısırlaştırma şartı ile sahiplendirmek istiyorum. fotoğraf atmayacağım, sahiplendirme için başlık açmayacağım lütfen şekline bakıp kedi istiyorsanız bana yazmayın. o yüzden burdan yazdım. onu gerçekten seven, isteyen, sorumluluk alabilen ve cins diye damızlık gibi kullanmayacak birini arıyorum. Karaman-Konya arasındayım. Salgından sonra işlemlere başlarız. Bu şartlarda isteyen varsa instagram adresim : bb.e.y.z.a dm atabilirsiniz.

Özet : Kedi british shorthair, 1.5 yaşında, erkek. kısırlaştırma ve takip şartıyla vereceğim.