Kedime Yatak Yaptım

mercanslmz

Sizce nasıl olmuş

21 CEVAP

Siyammm

Kendinize yaptığınïz yatak biraz küçük değilmi :D
Tebrikler kendimiz yapabilecekken neden petshoptan alalım ben oyuncaklarını bile kendim yapıyorum petshoptan aldıklarında ilgilenmiyorlar

Güzel olmuş

mercanslmz

Kedim daha 10 günlük yeterli gibi geldi bana ondan biraz büyüsün büyük yapacağım evet ben diğer kedimin herşeyini kendim yaptım mama kabına kadar sırf boşuna para vermemek için

Siyammm

Yok başlık "Kendime" yatak yaptım ya ondan şakasına yazdım kendinize diye

mercanslmz

Haa düzenleme bölümünü bulamadım ya düzeltemedim

Siyammm

Düzenleme bölümü yok zaten ilk üye olunca bende aramıştım bulamamıştım :)

sarmanbirkedi

Mama kabini nasıl yaptiniz

anjelik123

Aynı yatakdan bende yaptım bir kez üstünde uyudu sonrasında sadece oyun oynarken gitti :)

LadyAndCat

Bravo güzel olmuş ama benimki istediği yerde yatıyor. Yatak matak dinlemez benimki. Benim yatağımda zaten :)

mercanslmz

Benimki daha yavru ve yürümüyor çok şık ondan ben rahat ve sıcak olsun die yaptım büyük kesimde pek umursamıyor yatak yatağımın yanında veya koca poposuyla yüzümde yatiyo

mercanslmz

Evet onu öğrendik ten sonra demire geçtim ben 3 veya 6 ayda bir değiştiriyorum birde

LadyAndCat

Ben plastik kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadık çünkü sürekli kaplarını yıkıyorum. Su olarakta içme suyu kullanıyoruz.
10 günlükse biberonla mı besliyorsun?
Sıcak tutmalısın çok önemli , Anne sütü içmeli, kakasını sen yaptırmalısın...

LadyAndCat

Mercan’cım şimdi gördüm Sia’yı çok minik :D
Benimkilerde bu kadarlardı öksüz kaldıklarında...1 ay uyumuyorsun açıkçası çünkü 4 saatte bir beslemen gerekiyor:)
Sormak istediğin şey varsa sorabilirsin...

mercanslmz

Evet süt tozuyla besliyorum evimin en sicak yerinde duruyo ama altına sıcak su torbası ve bidonlar koyuyorum 3 saate bir mama için uyanıyorum ve çişini yaptırıyorum kakasını sıvı olarak yapıyor sadece bu neden onu sormak istiyorum

sekerfare21

benim de aklimda var boyle bir sey yapmak ama bir turlu harekete gecemedim, tebrikler guzel olmus sizinki.