Tüylü Dostlara Bir Soru..

Mirtip

Evdeki can yoldaşlarınıza bir soru sorma şansınız olsaydı ne sorardınız?
Ben "bizimle mutlu musun" diye sorardım sanırım. :)

21 CEVAP

sarmanbirkedi

Neden doymuyorsun?

poughkeepsie

benden ne istiyorsun diye sorardım, bazen o kadar çok miyavlıyo ki gerçekten dile gelmesini istiyorum derdini anlamak için :( genelde ilgi istediğinde yapıyor tabii de yine de iki medeni canlı oturup konuşsak ne güzel olurdu ne gerek var ciyaklamaya annecim...

anjelik123

Maman olmasına rağmen geceleri beni neden yalayarak ve pati atarak uyandırıyorsun? Diye sorardım :)

TATA4242

Beni seviyor musun diye sorardım,tamam sevişiyoruz,kafa tosluyor vb.filan ama insan ginede duymak istiyor :D Biraz kadın konuşması gibi oldu,alıntı değildir,içimden geldi.

TATA4242

@sarmanbirkedi
Oda aklımdan geçti ama şimdi iyi mama aldında biz mi doymadık filan derse diye çekindim.

aysebudur

Kargalarla ne konuştuğunu sorardım...
karga görünce mıkıkıkmıkmıkmık diye çıkardıkları sesin ne anlama geldiğini çok merak ediyorum

Mirtip

Kesinlikle 2. soru hakkım olsa bunu da sorardım:)

Alaracatlover

Tata 4242 kesinlikle 1.bunu
2.de poughkeepsie'nin dediğini sorardım :))

cckzk

Oğlum bana dilini öğret derdim, olmazsa neden susmuyorsun derdim. Böyle gevezesine denk gelmemiştim, keşke anlasam...

LadyAndCat

Ben bizimle mutlu olup olmadıklarını sormazdım çünkü mutlu olduklarını biliyorum :)
Öğrenmek istediğim kendi dilleri olurdu. Böylece her dertlerini şap diye anlardım. Meselâ benim kız dese “Anne tavuklu mama alma ben kuzuluyu istiyorum.” Ben de hep onun istediklerini alırdım :)

Siyammm

Neden kafama yatıyosun biz malum yerimizi senin kafana koysak hoşuna gidermi?
Kızgınlığa girince ihtiyaçların için gece elimi kullanmasan olurmu?

sarmanbirkedi

Tata bu arada üslubun çok kötü. Kadın ya da erkek konuşması diye bir kavram yoktur. Erkekler de sevgi duygusunu barindirirlar. Unutma dil değişir, toplum değişir.

Kevserhaksever

Karanlığa gözünü dikip neden bakıyorsun diye sorardım tedirgin ediyor beni eşek sıpası:)

Faytekin

Şu taşıma çantasına neden girmemek için köşe bucak kaçıyorsunuz? Neden yani neden neden diye de eklerdim :)

Minimesi

Ben bizim dediklerimizi anlıyormusun ve bazen laf dinle beni seviyor musun derdim 1soru içinde 3soru sormuş oluyorum :)