Klicker-Hermos

minky

Tata söylemişti bu mamayı.Hermos Pet'in ürünü.Corona'dan dolayı çıkaramamışlar.MyStic'in tahılsız versiyonu gibi.İçeriği iyi.% 70 civarı et içeriyor.N&D'den bile fazla.Sadece HermosPet'in mamaları arasında bu kadar uçurum fark nasıl olur.PawPaw nere MyStic ne Klicker nere.Klicker içerik atıyorum.

Açıklama
Klicker Yavru Tavuklu kedi maması 12 aylığa kadar olan kediniz için gelişimini destekleyici ve çok severek yiyeceği bir mamadır. Tahıl kullanılmaksızın Sıvılaştırılmış Taze Et Enjeksiyon Sistemi kullanılarak üretilmiştir. En yüksek kalitede taze tavuk, kurutulmuş tavuk, kurutulmuş sebze ve meyvelerin yanı sıra zengin destekleyici ürünler ile hazırlanmış mükemmel bir kuru mamadır.

Klicker Kitten İçindekiler
Taze ve kurutulmuş tavuk eti (%55 kurutulmuş tavuk, %20 taze tavuk, %5 hidrolize tavuk), patates, bezelye, kurutulmuş hamsi, tavuk yağı, balık yağı, bira mayası, hidrolize ciğer, kurutulmuş kabak, kurutulmuş havuç, kurutulmuş elma, nar tozu, kurutulmuş yaban mersini tozu, glisin hidrat demir şelat 280mg, bakır şelat 93mg, kurutulmuş fesleğen, kurutulmuş papatya, deniz yosunu, glukozamin, kondroitin sülfat , sızma zeytin yağı.

Bileşenler
Protein: %38, Yağ: %20, Kül: %6, Selüloz: %3, Kalsiyum: %1.5, Fosfor: %1.1 ,Magnezyum % 0.1mg, Taurin %0.20mg, Omega 3: %1, Omega 6: %2.5, EPA: %0.25, DHA: %0.30

Vitamin ve Mineraller
Vitamin A: 25000 I.U., Vitamin D: 2000 I.U., Vitamin E: 600mg, Vitamin C: 240mg, Niasin 150mg, Folik asit 1.50mg,B1 9mg, B2 15mg, B6 7.5mg, B12 0.10mg, Çinko şelat benzeri metiyonin hidrosilaz 1000mg, Kolin klorür 2200mg, L-Karnitin 1000mg,

http://www.klicker.com.tr/tr/

http://www.mysticpetfood.com/tr/

18 CEVAP

TATA4242

Canım,FARMİNA nasıl olurda Matisse gibi bir mama çıkarıyorsa,ALINATUR PETFOOD
Bravery markası harici nasıl Amity mamasını çıkarıyorsa,VAFO PRAHA nasıl Brit premium maması olupda,kedi isimlerine göre ayrılan,mamaları varsa(cocco gibi)bizde satışı olmayan Tobby gibi.HERMOS PET nasıl Pawpaw,Mystic ürünü var ise elbette Klicker ürünüde olucaktır.

Şimdi kısaca açıklamak gerekirse;
Misyonu ve vizyonu olan her marka,her kesime göre farklı mama çıkararak değerini yükseltir.
Pawpaw,sokak kedilerine mama veren kişilere veya düşük gelirli,evde kedi bakan,kişilere hitap ediyor.
Mystic ise alt orta gelirli ve orta gelirli kişilere hitap ediyor.
Klicker ise üst orta gelirli ve yüksek gelirli kişilere hitap ediyor.
Yani kısaca Hermospet tüm dünya markaları ile aynı yolu izliyor.Diğer markalarla rekabet etmek için,tüm kesimlere hitap etmek ve zamanla prestij kazanmak önemlidir.

TATA4242

Evet büyüyecektir.Yerli bir ürünün,büyümesi ve başarılı olması;

Ülke imajına katkı sağlar. Ülke ismini çağrıştırır.
Ulusun ya da işletmenin başka markaların uluslararası pazarlara girmelerini destekler.
Uluslararası bir marka o ülke insanının öz güvenini artırır.
Çoğalan uluslararası markalar ülkedeki istihdam ve dolayısıyla milli geliri artırır.

TATA4242

Her ürün ayrı ayrı markalardır.Marka ise firmalara şu şekilde katkı sağlar;
Tutundurmaya yardımcı olur ve talep yaratmada etkilidir.
Firma ve ürün imajının yerleştirilmesini sağlar.
Marka firmanın satışlarını ve rekabet gücünü arttırır.
Piyasada daha önce başarılı olmuş bir marka, ürün hattına yeni ürünlerin eklenmesini kolaylaştırır.(Yani Pawpaw başarılı olmuş ve Mystic çıkmış,Mystic ise gereken ilgiyi uyandırmış,Klicker için çalışmalara başlanmış)
Pazarda başarılı olmuş bir marka, rakiplerinden ayrı bir fiyat stratejisi takip eder.
Piyasada başarılı olmuş bir marka, aracı kuruluşların o ürüne piyasa fiyatından farklı fiyat koymasını engeller.
Marka tescil edilerek yasal bir konum kazanır ve marka sahibine yasal bir güvence sağlar.

ZehraBulutt

Yazılana göre içerik nd ayarında ama dediğiniz gibi aynı firmanın pawpaw gibi berbat bir maması olunca insan güvenemiyor, gene de denemek isterim ben, kalitesiz mama kokusundan bile belli oluyor, deneyip görmek lazım.

TATA4242

@ozzy35 evet doğru,bu sebeple Hermospet iyi bir firma.Başka firmalarada bu açıdan yardımcı oluyor.

sarmanbirkedi

Icerik olarak nd,proplan,hills,royalcanin,matisse vs onlardan kesinlikle daha iyi olduğunu dusunuyorum. Arada fark olması normal her kesime hitap eden markalar yapmışlar. Ben denerim çıkınca

minky

Haklısınız.Hermoa bu gidişle devam ederse büyüyecek

TATA4242

Tüketici markaya şu sebepler ile önem verir;

Marka, tüketiciyi ürün hakkında bilgilendirir ve malın tanınmasını sağlar.
Marka, tüketicinin kalite garantisidir.
Marka, ürünün tanınmasına yardımcı olurken diğer ürünlerle de karıştırılmasını önler.
Marka, tüketiciye ürünle ilgili özellikler konusunda güvence verir.
Eğer tüketicinin aldığı ürün markalıysa, tüketici sahip olduğu ürünün satış garantisi hizmetlerinin, ürüne sahip olduktan sonra da devam edeceğini bilir.

Siyammm

Tata haklı yeni isimli mama çıkramadan pawpaw ın içeriğini düzeltselerdi insanlar güvenmezdi yada önceden sokak kedilerine verilen bir mamayı kedilerine vermezdi diye düşünüyorum prestij meselesi

ozzy35

hermos firması bir cok firmaya fason mama üretiyor

Escaper

Hermos Pet Metro Marketlerinde satılan mamayı da üretiyor.

minky

Bende paw paw ve Klicker aynı firma oluncagüvenemedim ama sanırım piyasaya gölü bir mamayla tekrar gelmeye çalışıyorlar

Açıkçası Türkiye'de üretildikleri ve Türkiye dışına satışları yasak oldugu icin ve Avrupa Birligi uyesi ulkelere sokmak ta yasak oldugu icin, yani normları olmayan ürûnler oldugundan bu tip ürünlere güvenmiyorum ve danışanlarıma da tavsiye etmiyorum

Carathras

@Burak1976,
Bu bilgileri hangi verilere istinaden paylaştınız merak ettim açıkçası.

Palyaco

Klicker çok iyi bekliyorum çıkmasını dört bir gozle