10 Aylık Kedileriniz Kaç Kilo? Dişi İran Chinchilla Kedim 4Kg.

Mrtkaytan

dişi kedim 10 aylık 4 kg. kilosu fazla mı?

11 CEVAP

Zeynepulku

Bence normal.

Şuanlık iyi gibi ama şuan ki kilosunda kalsın

Kevserhaksever

Benim arkadaşımın dişi iran kedisi 1bucuk yaşında 2.800 dü sanırım. Ama çok minyon yürürken bacakları yok resmen :) paspas diyorum ben ona :) bence çok ideal bir kiloda kediniz. Benim kedim de 9 buçuk aylık 5 kg ama tabiki erkek :))

Minikmuezza

Benimki 12 aylik suan 2.550 ama boyuda kucuk minyon

QueenMete

Benim kedim bana geleli 2 gün oldu. Aldığım kişi iki aylık demişti ve veteriner 50 günlük bile değil dedi:( kilosu 550gr. Hiç iyi bakılmamış kuru mama yerken zorlanıyor ve veterinerimiz süt vermeyin dedi. Önerilerinizi sabırsızlıkla bekliyorum.

Mrtkaytan

Merhaba, benim kedimde aldığım zaman 500gramdı o Zaman şöyle yapmıştık yavru kedi yaş manası ve ile ara ara kuru mamayı karıstırdık öyle verdik.. süt zaten kedilere verilmez

Mrtkaytan

2 aylık bile değilse o zaman kesinlikle yaş mama vermeniz gerekiyor....

Mrtkaytan

teşekkür ederimmm

anjelik123

Benim kedim erkek 8 aylık 3.800 kg vetimiz gayet iyi demişti dişi kedim 1.5 yaşında 4.700kg biraz fazla
Erkek kedilerin kilosunda sorun yok ama dişiler fazla kilo almamalı bence

Mrtkaytan

Teşekkür ederimmm herkese

Mrtkaytan

Teşekkür ederim