Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

Ailem köpek bakmama izin vermiyor. Ailemi nasıl ikna edebilirim?

keremesen
keremesen

296


Bu arada bir Golden sahibi olmak istiyorum.

25 Cevap

Sakai41
Sakai41

267


benim ailemde pek olumlu degildi bi arkadasimda yavri terrier vardi fotografını attim ne tatli diye tepki verdi bende bizde sahiplenelim bakarim filan dedim oncedende surekli soylerdim laf arası da suanda sahiplenicrk terrier bakıyorum ama apartmandaysan golden onermem müstakil veya bahce katıysa guzel olabilir

minnisim
minnisim

763


benim ailemde kedi istemiyordu 2 aylıkken aldım şuan 7.3 aylık benden daha çok seviyorlar :)

keremesen
keremesen

296


Çok büyük olmasa da bahçeli bir evimiz var. Yani o sıkıntı değil. Abimle ben istiyoruz. Ancak annemle babam olumsuz bakıyor. Bütün bakımlarını ben yapacağım diyorum yine de nafile. Neden diye soruyorum. Cevap yok. Sanırım çok etkili bi yöntem lazım bunun için..

Badems
Badems

12123


Köpekte neye olumsuz baktıklarını bilmeniz lazım önce. Kıl-tüy mü, sorumluluk almanıza şüphe duymaları mı, masrafları mı. Açık açık konuşursanız eğer belki sebebini öğrenebilirsiniz, bahçenizin olması da bence bir avantaj. Bahçesi olmayan evlerde köpek bakılmasını ben pek uygun görmüyorum, kendi fkrimce. Kedi de bu şart değil ama köpekte şart olduğunu düşünüyorum.

keremesen
keremesen

296


Çok teşekkür ederim. Ama işte "Neden istemiyorsunuz?" diye soruyorum. Cevap yok. Ama bir daha soracağım. O zaman lütfen yardım edin..

Badems
Badems

12123


Siz sebebini öğrenin, elimizden geleni yapmaya çalışırız.

keremesen
keremesen

296


Daha önce başka bir köpek ısırmış. Bundan kaynaklandığı söylediler. Ayrıca çok pis olduğunu, nefesinin bile koktuğunu söylediler. Tabi ben de çok üzüldüm. Ama sizin de tavsiyelerinizi bekliyorum sonuna kadar..

Badems
Badems

12123


Kopegin isirmasi herhangi bir hastaliga yol acmis mi ? Kopektir isirir, benim de kedim onu biraz sert sevdigimde isiriyor. Pis olduguna katilmiyorum ben, kimse de pis oldugunu soyleyemez bence. Tuvalet egitimi vs gibi konular icin dediklerini varsayiyorum, onun da egitimi verilebilir zaten eve yapmaz. Agiz kokusu ? Biraz bahane gibi geldi acikcasi bu sebepler. Yani bence gercekten kopeklerden hoslanmiyor olabilir aileniz. Cunku elle tutulur sebepler degil hicbiri.

benimde ailem kedi bakmamı sahiplenmemi istemiyor ailenin senden çok istediği birşeyl anlaşma apbilirsin mesela karnem güzel gelirsen bana köpek alırmısın gibi bişi sanada iyi şanslar banada:)

dodocan44
dodocan44

268


En güzeli al köpeği yavruyken götür eve istemezlerse isyan et köpek giderse bende giderim de mecbur alırlar :)

Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
1085 Görüntüleme
25 Cevap
0 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor