Kilo Aldırma Ve Yavru Kedi Maması

poughkeepsie

Anket

Kısır mama kullanmak şart
(4 oy)
Yavru maması kullanabilirsin sorun olmaz
(4 oy)
Kısır mama kullanmasan da yetişkin mama kullanmalısın
(4 oy)
1 yaşını doldurduktan sonra hemen yetişkin mamaya geç, yavru maması kullanma
(3 oy)
Toplam (15 oy)

Kedim biraz zayıf, şu an kitten mama kullanıyoruz. Birkaç sorum var.

1-Kilo almasına yardımcı olacak mama önerisi olan var mı?

2-1 yaşını geçtikten sonra da kitten mama kullansam bi zararı olur mu veya kilo aldırır mı?

3-Kısırlaştırma yaptıktan sonra illa kısır mama kullanmak gerekir mi? Kilo alacağını biliyorum ve almasını da istiyorum aslında. Kısır mama kullanmasam kitten kullanmaya devam edebilir miyim? Yoksa yetişkin mama mı kullanmalıyım?