Köpeğe Dökülen Benzin

Gsima

ARKADAŞLAR İKİ YAVRU KÖPEĞE BENZİN DÖKÜLMÜŞ MAHALLE ÇOCUKLARI TARAFINDAN LÜTFEN ACİL NE YAPMAMIZ GEREKTİĞİNİ BİLEN VARSA SÖYLESİN BENZİNİ VÜCUDUNDAN NASIL ÇIKARTABİLİRİZ

16 CEVAP

Badems

Ağzının ortasına vursaydınız iki tane o kadının! Yani sanırım dayanamaz ve böyle yapardım.

Puppy730

Yaşadım bu durumu mecbur arap sabunuyla yıkadık geçti.

ilanekle

Köpeğe benzin dökmek! Peki çocuklar benzini nerden buldu? Biri onlara bunu yaptırmış gibime geldi yoksa kim küçük çocuğun eline benzin verir. Ailesi böyle bir duruma gülebiliyor ise ben onlara insan diyemem!

tubanur

Bu kadar vicdansız düşük seviyeli olunmaz! Bunlar nasıl yetiştiriliyor aklım almıyor. Ailelerini tanıyorsanız dava açmayı deneyin.

Gsima

Suyla arındırıyoruz ama olmuyor yazık yavrum 2 dk susuyor sonra tekrardan ciyak ciyak bağırıyor nereye kalacağını bilemedi ama iyice yandı resmen çocuklar daha çok küçük o yüzden bir şey de yapamadık ama sesini duyan göz yaşlarını tutamadı bide güneşte durmuş iyice kavrulmuş resmen Allah herkesi bildiği gibi yapsın diyip Allaha havale etmekten başka bir şey yapamadık

Badems

Tek aklima gelen sey suyla iyice yikamak oldu. Ailelerine soyleyin gereken terbiyeyi versinler, yani cidden dinden imandan cikiyorum boyle cocuklari/yetiskinleri duyup gorunce. İslak odunla kovalayasim geliyo.

patkam

Ya bukadar terbiyesizlik olurmu? bunlar nasıl evlat nasıl anne baba Allah ıslah etsin , zavallı köpek ...

tubanur

Ve çocuklar ne kadar küçük olursa olsun masumiyetle canla oyun olur mu? Küçükse küçüklüğünü bilecek inanın acımamak gerekiyor böylelerine. İsterse kundakta bebek olsun.

Gsima

çocuğun ailesine şikayet ettik öyle mi yaptın kızım diyerek gülmekten başka bir şey yapmadı.Köpeğin durumu iyi şu an ama hala gözetimimiz altında.Herkese teşekkürler

tubanur

Suyla arındırmaya çalıştınız mı?

soğuk su ile yıkayın

Doglover1

Çok geçmiş olsun umarım en yakın zamanda düzelirler ❤

nildogcat

Suyla iyice yıkayıp Acilen Veterinere götürün

kadifeozkan

Bir Dog Resque programında izlemiştim. Yağ ile temizliyorlar köpekleri bu durumlarda. Sıvı yağ ile ovarak temizlenip sonra şampuanla da yağ çıkartılıyor. Zavallı yavrular. şimdi ne durumdalar?

Gsima

Bizim çiftliğe yakın bir yerde yapmışlar burda hepimiz veterineriz ama işte alanımız farklı olduğu için bilemedik daha doğrusu yapıcak bir şey bulamadık o saatten sonra ama şu an durumları iyi deri bakımını yaptık