Köpeğime Ne Zaman Kayış Takmaya Başlayabilirim

miniyavru

Köpeğime ne zaman kayış takabilir ve gezdirebilirim???

11 CEVAP

Gofretsla

ARKADAŞLAR BİR KÖPEĞİN 3 AYLIKKKEN AŞILARI BİTER O ZAMAN ÇIKARABİLİRSİN ŞİMDİ SAKIN ÇIKARMA ÇOK KOLAY VİRÜS KAPABİLİR AYRICA AŞI YAPTIRDIĞIN VETERİNER SENİ UYARMADIMI?

Gofretsla

farketmez de ne demek!!! 2 aylıkken aşıları bitmiyor ki aylıkken bitiyor kafanıza göre yazıp arkadaşı yanlış yönlendirmeyin

doglove777

arkadaşlar yorumlarınızı okudum neden bilmiyorum ama hepiniz yorumları çok bilinçsiz kayış klasik tasma anlamına gelmez o normallerinden daha kalındır ve bu köpek için sağlıksız olabilir sen şimdi yumuşak veya pamuk dokulu tasmalardan kullan hatta kullanma 4 5 aylık olana kadar bekle

lil3ub12

köpek kaç yaşında kaç aylıksa olsun bizm paşayıda ben doğduktan 3 ay sonra gezdiriyoduk yani yavruyken de gezdirebilirsin

miniyavru

Bende 2-3 aylıkken gezdirmeye başlamayı düşünüyorum

Tim-Tina

2-3 aylıkken taka bilirsin

Pasa51

2 aylıkken tak alışsın

nildogcat

Aşılarının tam olması lazım.Dışarı çıkması için fakat evin içinde alıştırmak için deneyebilirsin.

CnRSzR54

İlk aşıdan sonra köpek % 50 bağışıklık kazanır 2. aşıdan sonra %80 bağışıklık kazanır bu ara çok önemlidir. 3. karma aşıdan sonra yavru sağlığına kavuşur diyebiliriz. O yüzden 3. aşıdan önce çıkarmayın.

serfedmrbs

Farketmez ama 2 aylıktan sonra da ha iyi olur

brvhrt

Aşıları bittikten sonra ara sıra günde bir kere felan takarsan alışmaya başlar bunu 1-2 hafta yaptın mı kayışa alışır