Evde Hazirlanacak Mama

pinarcaya

Kedimin kuru mamasi su an kargoda. Yarin elime ulasacak. Bugun ona ne verebilirim? Kuru mamasi cok az kaldi. Evde yas mama ve odul mamalari var.

5 CEVAP

kediasktirr

Zeytinli Ton Balığı..

10 tane çekirdeğinden ayrılmış suda bekletilmiş siyah zeytin
1 konserve ton balığı
1 patates
1 havuç

Patates ve havucu güzelce yıkayıp patatesin kabuklarını soyun ve ikisini de parçalara ayırın. az suda iyice haşlayın. biraz soğuduktan sonra süzmeden üzerine tonbalığını ve ayıklanmış, tuzu alınmış zeytinleri ekleyin. karışımı püre haline getirin. zeytin fikri biraz garip gelse de çoğu kedi zeytin'i çok sever ve kediler için çok sağlıklıdır.

kediasktirr

bu cok saglıklı ben hergun yapıyorum

pinarcaya

Tesekkur ederim. Ben de denicem.

Badems

Patates, nişastalı gıdalar, tahıllar bütün kediler için zararlıdır. Lütfen patates falan vermeyin kedinize. En kötü ihtimalle tavuk haşlayıp verebilirsiniz göğüs kısmından. Yoğurt verebilirsiniz bir kaşık kadar.

pinarcaya

Tesekkurler.