Kedi Evlerinde Bile Bir Problem Bulup Sıkıntı Çıkaran Kişiler :(

xxxSude

İki katlı olan evden 10, diğer evden 8 tane olmak için ailem ve arkadaşlarının da desteklediği - bazı öğretmenlerim de vardı - bir kedi evi yapma ufak çaplı da olsa bir projemiz vardı ama bizim bir komşumuz var, ben kışın her yerde kedi köpek evi görmek istemiyorum dedi. Bu durumda belediye ile konuşup onay alırsak kedi evlerine zarar veremezler değil mi?

Zarar verirler diye çok korkuyorum ya :(

13 CEVAP

toffy_the_cat

Eğer zarar verirlerse videoya çekip şikayet edin savcılığa.Şahsi malınıza zarar vermekten ceza alır belki

Anonymus552223

Kuytu kose yerlere koyun, kimse gormesin, zaten cok ortalik yerde olursa hayvanlar da kullanmaz

elif8790

Ne kadar güzel yapmışsınız,tebrik ederim orjinal olmus, elllerinize sağlık. Bu yıl biz de yapmıştık okulda yavrularla. O komşularınızı Allah islah etsin ama belediyeye sikayet etse de bisey çıkmaz, belediyeler de mahallelere birakiyo böyle kedi evi. Bir başka çözüm de o komşularınızın olmadığı ,canları seven insanlarin sokaklarina koyabilirsiniz:) rabbim yardımcınız olsun sevgili kardeşim ♥️

Siyammm

Okadar bilmiyorumda çok güzel olmuş

Kedimiriltisi

Her yerde var boyle kansizlar. Merak etmeyin hicbir sey yapamaz. Cunku tepki alir. kudurur oturur kicinin ustune salak. Dert etmeyin. Harika olmus :)

Yaparsa yapar belli olmaz.

Linsenpai

Ne kötü kalpli insanlar var ya. Hayvanlar sıcak sıcak yatsın işte neresi batıyor anlamıyorum aw

xxxSude

@Linsenpai Kendisi sımsıcacık evinde yatacağı için anlamaz sokaktaki onca canın halinden, ne yapalım var böyleleri de, yanıtınız için çok teşekkür ederim.

xxxSude

@epiglottis Çok kalabalık yerlere koyamayacağız ama komşumuz " hiçbir yerde " olmasını istiyor, zarar verecej bir şey yaparsa şikayet edeceğiz

xxxSude

@epiglottis yanıtınız için çok teşekkürler :)

xxxSude

@toffy_the_cat Teşekkür ederim yanıt için, öyle yapacağız :)

xxxSude

@elif8790 Çok teşekkürler, ne olursa olsun bir yolunu bulacağız tabiki :) ♡

Arti0n

Bir iki salak komşum yüzünden her gün yeni su kabı koyuyorum İzmir sıcağında dahi su kaplarini atan vicdansız insanlar çıkıyor ne yazık ki. Kuytu kose farkedemeyecekleri bir noktaya koymanızı oneririm. Kötü kalplerle uğraşmak zor ne yazık ki