Lutfen Yardimci Olun

golgekaya

merhaba yuva bul kismina da ilan verdim fakat belki buradan da goren olur diye yazmak istiyorum bugun bir kopek buldum uyuzu var pitbull disi ve yeni dogum yapmis uyuz asisini ve dis parazit damlasini yaptirdim ve bu gece veterinerde kalacak fakat daha fazlasi icin butcem yok maddi destek ya da gecici/kalici yuva olabilecekseniz lutfen yardimci olur musunuz

11 CEVAP

golgekaya

yani barinaga gitmesin diye elimdeki tum parami ona yatirdim ogrenciyim ailemle kaliyorum bu donemde ailem atabilse kendi kopegimi atacaklar hele de uyuzu olan pitbullu eve sokmam imkansiz sozlesmeyle bir an once yuvalandirmam lazim cunku veteriner en fazla 1 gun tutabilirim dedi ve iyi veteriner arayacak zamanim da yoktu ne yazik ki

golgekaya

umarim tekrar sokaga dusmeden ona yuva bulabilirim antalyadayiz bu arada :/

Katya06

Bu arada sokaklarda kalmaya devam ederse belediyeyi ararlar. Ömür boyu barınaktan çıkamaz çünkü pitbulların barınaktan sahiplendirilmeside yasak.

blue_hpood

ne güzel bir köpek.. keşke sahiplenebilsem ya:/

Cansumuezza

Hangi sehirdesiniz?

blue_hpood

umarım bulunur:/

Katya06

Bir iki günde bulacağınız yuva bu cins bir köpeğin sonunu getirir. Geçiçi yuva olma ihtimaliniz var ise bir haftada olsa alın, yoksa antalyadaki hayvanseverler ile görüşün.

blue_hpood

şehrinizin hayvan koruma derneklerine ulaşın bence. bu güzelim köpeği barınak alırsa kötü olur.

xxxSude

Hangi şehirde yaşıyorsunuz?

instagram köpekvelisi, cihadbey06 bu kişilere yazar mısınız barinakmeleği ne de yazın lütfen cok yardımcı oluyorlar ulaşın onlara

Anonymus552223

Yavrular nerde