Ölüm Döşeğinde Olan Kedi

mercanslmz

Hepinize merhaba iyi geceler ilk önce uzun bir zaman önce bahsettiğim arkadaşımın hamile olan kedisi dün doğum belirtileri göstermeye başladı ama doğum yapamadı ya 24 yaklaşık 2 saat önce falan mı göğüs uçlarında ve yanlarında morarma oldu beni aradılar ben gittim dedim büyük bir ihtimal yavrular ölmüş anne de zehirliyor veterinere götürdük veteriner 600 lira dedi eve yavrular içinde ölmüştü kısırlaştırmanın önemini buradan anlamamız gerekiyor Zeynep neredeyse ölüyordu sırf sahibinin yavru meraki yüzünden

30 CEVAP

blue_hpood

bu çiftleştirme merakını anlamıyorum, aptal bir topluluk var öyle. yumuşak dille iknâ olmadıysa basın küfürü, o zaten doğurtturacak o hayvanı, bari ağzının payını alsın.

Anonymus552223

Gecmis olsun, dogum kolay bisey degil, hayvanlarda da insanlar gibi bir suru sorun cikiyor, illaki meraklilarsa dogurtmaya vet kontrolunde olmali dogum. Umarim ders alip kisirlastirirlar iyiki yetismissiniz

blue_hpood

bazı insanlar küfürü hak ediyor.

dilaraxx

Beyinsiz ararsan etraf dolu...

mercanslmz

Evet aynen öyle ben diyorum ki masraflarını ben karşılayacağım yok anlamiyor bebek bebek çok istiyorsan defol sokakta bir sürü can var ev bekleyenl

mercanslmz

Kedinin aşı karnesi yok benim haklarım neler biraz önce kavga ettik ztn o kediyi elinden almam lazım yazık yavrum daha yeni sezeryan oldu yine ciflestircek

Zukoo

Çok geçmiş olsun. Umarım hemen iyileşir.

LadyAndCat

Gerçekten merak ediyorum kedisi CİNS denilen kedilerden miydi ???
Kedisinin doğum yapamadığını görmesine rağmen neden onu veterinere götürmedi???
Başınız sağ olsun ne diyeyim.
Evet resmen kedisi ölüyormuş.
Şimdi nasıl zavallı kedi???
İçinden bebeklerini aldılar şimdi...
Psikolojisi de bozulur şimdi o zavallımın. Veteriner umarım yüklü bir ücret almamıştır...

mercanslmz

Keşke kısırlaştırsa ben ona iyi bı koca bulurum diyor çok sinir oldum diyorum benim vetimde taksit yapayım ben ödeyeyim diyorum yok laf anlamıyor napacam hiç biliyorum evimde 7 kedi var onu almak isterim ama maddi konuda yetemiyorum

mercanslmz

600 TL aldı ve anne cins değil sokak kedisi tabi bu benim için fark etmez ama onun için fark ediyor ciflestigi kedi cins miş falan filan salak işte salak

blue_hpood

alın lütfen, manyak belli ki.. gerekirse şehrinizdeki hayvan derneklerinden yardım isteyin, lütfen o hayvan kalmasın onda. haklarınızı bilmiyorum fakat dediğim gibi bir hayvan derneklerine danışın, kurtarın zavallıyı.

LadyAndCat

Ayh gerçekten Allah yardımcın olsun Mercan’cım.
Arkadaşının belli ki gerçekten aklı başında DEĞİL. Ölüyordu hayvan hâlâ mı kısırlaştırmıyor PES !!
Kiminin kafa basmıyor gerçekten. Kiminin de gözünü para bürümüş.
Ya kedisi bu sefer ölürse nolacak??
Ayh gerçekten yaaa :s
Bu kadar para hırsı normal DEĞİL.
Gözünü toprak doyursun derler.
Kedisi ölürse ve gömerse o paragöz gözlerini toprak doyurur mu acaba???

blue_hpood

yarın yasak yok yok muydu?
çok mutlu oldum gerçekten, en iyisi:)

mercanslmz

Aldım bebeği aşılarını yaptırdım 2 hafta sonra kisirlasicak sağolun arkadaşlar

blue_hpood

çok güzel oldu, çok sevindim:)