Kedim Annemle Bana Farklı Davranıyor

Phoibos

Merhabalar büyük kedim annemle sürekli sakince otururken benle olunca elimi kolumu ısırıyor hep. Bana bir şey için kızmış olabilir mi ya da beni mi oyun arkadaşı görüyor emin olamıyorum

13 CEVAP

Kedimiriltisi

Benimki de esime karsi bir melek, bana karsi hep bir kulaklari dikme, avlanma pozisyonu. Ayaklarim ellerim yara bere icinde..

Lilik19

Sizinle sürekli o şekilde oynadığı içindir benim de büyük yaramaz bana karşı öyle

bademthecatt

Sizi oyun arkadaşı olarak görüyordur

Oske22

Kedimin her şeyiyle ben ilgileniyorum ama diğerlerine normal davranırken bana gelince bir isirmalar tirmalamalar. Ben artık bunun sevgi gösterme sekli olduğunu düşünüyorum :D

dilaraxx

Oyun yapıyor normal.

Minimesi

Benimkinde misafirler çok iyi ben tırmalama tahtası gibi kullanıyor :D ama sabahları sakin oluyor elimi emiyor.

nilayy24

Kendilerine favori insan seçiyorlar o kişi de muhtemelen anneniz :) sizi oyun arkadaşı olarak görüp annenizi annesi gibi görüyor olabilir

nilayy24

Kendilerine favori insan seçiyorlar o kişi de muhtemelen anneniz :) sizi oyun arkadaşı olarak görüp annenizi annesi gibi görüyor olabilir

bbeyzvv

işte kedilerin karakteri olduğunun örneklerinden biri daha herkes için dünya şöylerdir çok sevdiğim ve diğerleri çok sevdiği kişi anneniz siz de diğerlerisiniz

Biraz saçma gelebilir ama karşı cinsten insanlara karşı daha yakın hissediyorlar

Ve evet siz onunla sürekli oynuyorsanız tabii ki ilk size karşı atağa geçecektir

cckzk

Sizi evdeki büyük kedi olarak görüyor. Yüksek ihtimal evdeki otoriteyi anneniz sağlıyor bu yüzden ona karşı daha sevimli. Siz ise evdeki büyük kedi olarak onun oyun arkadaşısınız.

bsrdgr

Merhaba, benim kedim de elimi uzattığımda elimi yalarken eşim uzattığında ısırıyor. Defalarca denediğimizde yine aynı sonuç ile karşılaştık. Kedimin benimle olan bağı daha kuvvetli. Belki sizinki de bununla alakalıdır.
Yine anne evimdeki kedim de annemi ısırmazken beni hiç affetmiyor, küçüklüğünden beri onunla öyle oynadığım için kaynaklandığını düşünüyorum.