Kedime Yavru Maması Dokunuyor

anjelik123

Emziren kedime yavru maması veriyorum o gün akşamına kepek yapıyor. Yetişkin verdiğimde geçiyor ama emzirdiği için yavru vermek istiyorum ne yapabilirim ikisini karıştırarakta verdim gene kepek yapıyor

11 CEVAP

BalliBadem

Başka markalar denemenizi öneririm ben felicia kuzulu kitten and mother öneririm hipoalerjenik olduğundan kepek yapmaz diye düşünüyorum

Alaracatlover

@eccakir yanlış biliyorsunuz hanfendi emziren bir kedi yavru kefi maması ile beslenmelidirki daha çok minarel, vitamin alıp sütü zengin olsun?
Soru için:içerikten olabilir :)

SBKart2207

Mamanın icerigindendir belki de atıyorum normal maması kuzulu yavru maması tavukludur tavuk ona dokunuyodur .

eccakir

Neden yavru maması veriyorsunuz? Yavru ve yetişkin mamaları içerik olarak farklıdır, yetişkin kedi için yavru maması yeteri kadar besleyici olmayabilir. İyi de gelmemiş zaten benim tavsiyem yavru maması vermekte ısrarcı olmamanız. Kediyi strese sokmaya gerek yok hele ki emziriyorsa. İyi akşamlar, geçmiş olsun.

Carathras

Hangi yavru kedi mamasını kullanıyorsunuz ?

minky

Felicia iyi değil.İçinde et yok fiyatı profine yetişti

anjelik123

@carathras proplan yavru maması kullanıyorum. Elimdeki yetişkin mamasını vericem bide proline mama var yetişkin ikisini karıştırıp veriyorum şuanda vitamin ek gıda takviye yapıyorum zaten de yavru maması vermesem bişey olmaz herhalde ya kedi sütüde veriyorum zaten sütünün yetmediğini düşünmüyorum

BalliBadem

Minky,
Çünkü hipoalerjenik... :/

anjelik123

Proplan kullanıyorum elimde de baya var yetişkin maması kuzulu onu yediğinde kepek falan kalmıyor. Ek olarak tavuk suyu yaş mama vitamin yoprt veriyorum. Çarşamba yada perşembe dışarı çıktığımda farklı bir mama alıcam nd açık varsa ilk düşüncem o yoksada başka marka bakıcam. Teşekkür ederim

felix_cat

İçinde et olmayan her mama hipoalerjwnik o zaman.Mesela BonaCibo.Felicia gerçekten iyi değil.Çok pahalı.O paraya daha iyi mamalar verilebilir

anjelik123

Arkadaşlar emziren kedime yetişkin mamasını vermeye devam edicem sıkıntı olmaz dimi bilen varsa yazabilir mi