Cifltesmeden Hamile Kalir Mi

Oske22

Kedim 9 aylik hic cifltesmedi az once vet aradi kediyi acinca hamile olduğunu görmüş ama cifltesmedi hic dışarı bile çıkmadı. Bu mümkün mü ya??

43 CEVAP

ZehraBulutt

Veterineriniz veteriner değil. İneklere bakan vete mi götürdünüz naptınız? Ben size nolduğunu söyleyeyim. Bu kişi kedi kısırlaştırmayı bilmiyor, ama parayı kaçırmamak için de ameliyatı yapmayı kabul etti. Sonra da böyle bir yalan uydurdu. Daha rahmi bulamamış, 4 yavru olduğunu nasıl anlamış acaba içine mi doğmuş. Şu söylediği laf zaten ne mal olduğunu belli ediyor, çiftleşmeden kedi nasıl hamile kalsın meryem ana mı bu.

Bu veteriner olduğu bile belirsiz şahsı mutlaka şikayet edin. Hayvanı boşu boşuna kesmiş, yaptığı kesiyi de çok merak ediyorum doğrusu, boydan boya yarmamıştır inşallah karnını. Ve lütfen ama lütfen kedinizi emanet edeceğiniz vetleri öncesinde iyi araştırın. Nerden mezun, kaç yıllık tecrübesi var, nasıl yorumlar almış bunlara bakın önce.

ZehraBulutt

Sadece pet hayvanlarına bakan bir veterinere götürün, yazık günah, üzüldüm kediciğe.

iidyl

çok tuhaf bir durum şok oldum valla.. hiç bilmiyorum ben ilk defa duydum :/ son cevaplananlarda çıksın etkileşim olsun diye cevaplıyorum umarım cevaplanır :))

iidyl

gece falan pencereden kaçmıştır belki? eviniz kaçıncı kat? yani normal değil bu durum çiftleşmeden hamile kalması imkansız.

Sedanurdrl

tabikide kediler çiftleşmeden hamile kalamaz her canlı gibi mutlak belki siz evde yokken kaçmış geri gelmiştir yada eve başka kedi geldimi. Biraz ayrıntıları düşünün yada daha önce veterinerde kaldımı belki onlar fark etmeden bir kediyle çiftleşmiştir çok ihtimal var muhtemelen siz fark edemediniz.

Sedanurdrl

o zaman sizin kediniz çift cinsiyetli ne diyebilirim ki teknik olarak imkansız bu yani çift eşeyli olsa dahi çoğunlukla yumurtalık ve sperm farklı zamanlarda üretilir ve döllenme olmaz bu yüzden başka canlıya ihtiyaç duyulur. Yani kedinizin kendisini döllemesi çok çok çok düşük bir ihtimal ama iki eşeyli olması imkansız değil. İnsanlarda da çift cinsiyetli var ama kendini dölleyemiyorlar.

Anonymus552223

Ya inanmiyorim keske basta anlasaymis. Bizim kara kediyi de vete kisirlastirmak icin goturdugumde karnina bastirinca anlamisti hamile oldugunu hic kestirmemisti. Cok kotu olmus hayvanciga. Insallah saglikla dogurur. Ciftlesmeden hamile kalmaz da vet nasil gormus bebekleri o zaman rahmini bulamadiysa

Anonymus552223

Suan hamilemiymis degilmiymis yani? E kisirlastirilmamis da oldu bosuna narkoz yedi yani hayvan

Anonymus552223

Valla bizimkiler 20 gunluk alandi veteriner dokundu karnina bastirdi 4 tane yavru var dedi. Harbiden de 4 yavru varmis

BalliBadem

Badem ide yandan kestiler öylesi daha sağlıklı ama bu farklı geldi gözüme en iyisi hemen başka bi vete götürün

Sedanurdrl

hamile olduğunu gördüyse rahim zaten doludur. Siz en iyisi farklı bir veterinere gidin

Oske22

Oyle diyo bende anlamadım. Ultrason olmadığı icin de bakamıyormus. 1 tane ultrason olan yer var oraya goturcez iyileşince inşallah. Ama imkansiz yani ciftlesmedi ben aldığımda 2 aylikti zaten ondan sonrada hep yanındaydim. imkansız yani hamile olması. Umarım kötü bir şeyi yoktur

Sedanurdrl

şaka mı bu rahmini bulamamış diye durum olamaz o zamna hamile olduğunu nasıl anladı bebekler rahimde plasentayla anneye bağlıdır bebekleri zaten rahmin içinde görmüştür. Rahim süs organı değil sonuçta...

Sedanurdrl

umarım kötü birşey yoktur ama burda ters bir durum olduğu kesin ya veteriner sahte yada sizi kandırıyor bilemiyorum yani rahmini bulamadım demesi apsürt o zaman bebekleri nasıl gördün bunlar rahimde büyüyor

Sedanurdrl

evet benimde aklımdan o geçti belki kist vardır rahminde hamile zannetmiştir gerçi bunuda ayırt edemeyen vette ne bileyim yani kasap olsun zaten veterinerlere hiç güvenmezdim bu olay beni iyice şoke etti