İnternette Satılan Açık Kedi Mamaları İçin Ne Düşünüyorsunuz?

EnfalSena

Öğrenciyim uygun fiyatlı mama almak istiyorum o yüzden.İnternetten alan var mı böyle

11 CEVAP

ZehraBulutt

Almayın bayat ya da sahte olma ihtimali çok yüksek. Onun yerine büyük paket alırsanız açık mamadan bile ucuza gelir.

sekerfare21

Acik mama yerine 10 kg alin mamayi. Buyuk paket alinca mamalar cok ucuza geliyor. Kendi acik mamanizi kendiniz yapmis oluyorsunuz baskasinin kari olmadan.

GlsmKrpk

Tanıdığın bildiğin mahalledeki , çevrendeki petshop belki ama internetten satılana güvenmem şahsen

Simgeyldrm

Bende açık alıyorum malesef ama alcağın saticinin yorumlarina bakmani tavsiye ederim ben en çok olumlu yorum alan yerden aliyorum ama üstteki arkadaşların dediği gibi sahteside olabiliyor

LadyAndCat

Açık mamalara lütfen ama lütfen güvenmeyin. “Paketi gözümün önünde açıyor” veya “ORİJİNAL paketten veriyor” diyebilirsiniz anlıyorum ama ya paket orijinal değilse??? Ya mamanın sahtesini yapanlar çok iyi yapıyorlarsa???
Biz yemiyoruz sonuçta ve gerçek mi sahte mi anlamamıza imkân yok !
İnsanlar para uğruna neler yapmıyorlar ki??
Kedilerimize sahte mamanın tıpatıp aynısını yapıp onların sağlığıyla oynamak sizce bu insanların umrunda mı??
Hatta bir adım öteye de giderim. Ağzı açılmış paketinden verildiğini gördüğünüz köşedeki petshoptan güvenip aldığınız mamalar bunlar.
Mamanın sahtesi oluyorsa , paketinin de sahtesi olur ?!
Onu yapan bunu mu yapamayacak?
Orijinal paketli ürünler hem yurt içinde hem de yurt dışında denetimlerden geçiyorlar. Çeşitli gıda, tarım, standart ve kalite kontrollerinden geçiyorlar. Lütfen paketli ürünlere güvenin...

jamesdeen

açıkmama isimli bir site var. Instagramda falan da bakıyorum paylaşımlarına. Kullananlar da gayet memnun olduklarını belirtmişler, kötü yorum görmedim hiç.
Açıkçası elimdeki mama bitince ben de o siteden almayı düşünüyorum. Ben de öğrenciyim maddi durumum kısıtlı, ama ucuz diye kötü mamalar da yedirtmek istemiyorum.
ND, Proplan gibi mamalar mevcut açık şekilde ve gayet uygun fiyatlı. Bir bakmanızı öneririm. Instagram hesaplarına da bir göz gezdirin en azından fikriniz oluşsun.
Bu arada merak etmeyin reklam teklifi almadım, sadece gözlemlerimi yazıyorum :D

JIJOCAN

güvendiğiniz bir petshoptan alın, nete güvenmeyin

Oske22

******** *** falan gibi yerlerden almayın kesinlikle. Ya bayat yada o mamanin sekline benzer daha ucuz mama gonderiyorlar Anlamıyorsunuz bile. Acik mama var benim bildiğim. ordan sipariş edebilirsiniz

EnfalSena

Nerden alıyorsun acaba

EnfalSena

Teşekkür ederim herkese başka satın alan varsa nereden aldığını öğrenmek isterim

nejadekoldas

Bence internetten almayın ne olur ne olmaz belki başka mama filan koyarlar size atıyorum proplan mama derler ama. Eğer yakınlarınızda veteriner hekimi varsa onlardan alın çoğu hekimde kiloyla marka mamaları satıyorlar (şahsen çoğu yerde yapıyorlar diye biliyorum)