Yoğurt İçine Zencefil Ve Zerdeçal

GlsmKrpk

Kısmetse kedimi cuma günü kısırlaştıracağım. Bu süre zarfında bağışıklığını yüksek tutmak için ek gıda almayıp evdeki malzemelerle desteklemeyi düşünüyorum.
Önceden sade ev yapımı yoğurt verirdim . Bugün içine bir tutam toz zerdeçal ve zencefil ekledim . Garipsemeden yedi. Artık yoğurt verirken bu iki baharatı eklemeyi düşünüyorum. Fazla mı olur faydalı olayım derken zarar verir miyim onuda bilmiyorum . İnternetten baktım ama bulamadım sizce yoğurdu öyle versem sorun olur mu ?