Isırmayı Bıraktıramıyorum

fredda

arkadaşlar merhaba. kedimi beni ısırma huyundan nasıl vazgeçirebilirim bilmiyorum. buna dair videolar da izledim. sabah fix olarak saat 6 buçukta kalkıp beni de uyandırıyor ve ısırmaya başlıyor. yataktan yere bırakıyorum tekrar tekrar çıkıyor. önüne oyuncak bırakıyorum maksimum bir dakika sonra tekrar koluma ve bacaklarıma yöneliyor. yorganı üzerime geçiriyorum bu sefer de altına girmek istiyor ve oradan bacaklarımı ısırmaya başlıyor. hayır desem de bir çözüme kavuşamıyorum.
ailem de dalga geçiyor sanki hayır deyince anlayacak diye. çok yoruldum gerçekten. önerisi olan var mı? küçüklükten alıştıramazsam ileride hiç rahat edemeyeceğim.