Kedime Nasıl Kilo Aldırabilirim?

ferolet

Arkadaşlar iki aylık kedime nasıl kilo aldırabilirim? Bana biraz zayıf geliyor. Artık aşı olması gerekiyor üstelik ama yeterli kiloda değil bence

11 CEVAP

Anonymus552223

Zayifsa hic acele etmeyin 1 kiloyu gecsin. Ozellikle karma aşi

Anonymus552223

Cok hareketliliktendir belki. Annesiz mi buyumustu sizinki

Anonymus552223

Olsun ya ne olacak kapatir o ilerde farki. Kilo alir kendiliginden sevecegi aromayi ve tatlari bulmaya calisin. Gecen bir konu vardi gordunuz mu bilmiyorum karma sonrasi kaybettiler kediyi cok uzucu. O yuzde hele de zayifsa bekleyin

ferolet

Ayy görmedim vallahi. Zaten ilçede yaşıyorum kediden anlayan veteriner 1-2 tane. Ben en iyisi bekleyeyim biraz

Anonymus552223

Ic paraziti yaptirin sonra biraz bekleyin. Ic parazit dogru dozda yapildigi surece zehirlemesi daha dusuk ihtimal. Hem paraziti varsa kilo da alamaz

Anonymus552223

Ic dis parazitin bile ayni gun yapilmasi dogru degil bence

Mzorlu4148

Benimkide 2 2.5 aylik gibi 1 hafta oldu sahiplendireli 800 gram yemiyor yoğurdu cok seviyor ciliz ciliz geziyor ya yas kuru evde hersey var ama istah yok

ferolet

Zayıf ya çok yavaş büyüyo sanki :(

ferolet

Evet annesiz büyüdü :/

ferolet

Öyle yapayım çok teşekkür ederim

ferolet

Bizimki de aynı şekilde yiyor ama genelde bitirmiyor:/