Hangi Mama Markası Daha İyi?

uzumkitty

yavru kedi için hangi marka mamayı önerirsiniz
Matisse, Pro Plan gibi??

13 CEVAP

Orijen acana n&d daha uygun fiyatlı matisse ve fitmin öneririm

uzumkitty

teşekkürler :)

izelizl

N&d'de %30 et instinct da %33 et var ab sitesinden okumanızı öneririm içeriği, %58 olmadığını kendi gözünüzle görürsünüz.. Fitmin en mantıklı tercih

uzumkitty

ayn fitmin daha mantıklı içinde %77 et var buna rağmen uygun fiyat

LadyAndCat

İkisi de iyidir :)

mertoloji44

Biraz bütçe ile alakalı bir durum bence :)

bademthecatt

İkiside tahıl dolu

uzumkitty

önemli olan et içeriği mesela Matisse'de: %46 et var. N&D de: &58 var. Para da lazım tabi. Ben eski maması bitince Matisse almayı düşünüyorum. Önceden ProPlan alacaktım. İyiki iyi insanlara denk geldim. İçinde ki tavuk proteini %41 miş. Kurumuş veya Taze et bile yazmıyor.

Nazzzz011

Yavru kedime proplan dışında vermiyorum

kedimelsa

Uygun fiyatlı bonacibo yüksek fiyatlı nd

izelizl

Yanlış. Ben fitmin öneririm aralarında sebebini sorarsanız uzun uzun anlatabilirim. Acana ve orijenin metal içerdiğini okudum. FDA tarafından, kalp yetmezliği riskini arttırdığı gösterilen mamalar: https://www.nbcnews.com/health/health-news/fda-names-16-brands-dog-food-linked-canine-heart-disease-n1025466

Ayselgns

Hill's kullanıyoruz .. 4- 5 mama denedik. Biraz kedinizin sevmesi de önemli .. Sen en iyi mamayı aldığını düşünürsün. Akşam bir bakarsın mama kabı dolu :(

Layda177

mama önerisi bunu izlemenizi tavsiye ederim