Kedim Zayıfladı Ve Az Mama Yiyor

Kediannesi12

Canlarım kedim birkaç gündür az mama yiyor çok da zayıfladı yani yavru emziriyor yavruları 50 günlük falan sizce emzirmeden olabilir mi

12 CEVAP

LadyAndCat

Kedinize yavru maması verin ve bebekleri de büyümüş artık yani bebekler kuru veya yaş mama yiyebilir. 10-15 gün boyunca Anneyi
Yavru mamasıyla besle...
Kedinizi kısırlaştırmanızın tam zamanı. Dışarı salma yoksa yine hamile gelir ! :))

Anonymus552223

Simdiden ilan açin. Yazip vazgecenler, alip geri getirenler olacaktir

LadyAndCat

Epiglottis demiş , bebekleri sahiplendirmeye başlayabilirsiniz.
Bebekler her türlü mamayı yiyecekleri kadar büyümüşler ve kuma yapabilirler.
Anne hem doğum yapmış hem de iki aydır emziriyor ve çiftleşmek istiyor da olabilir tüm bunları bir araya koyarsak kilo vermiş olması normal. Hamile ve emziren kediler yavru kedi mamasıyla beslenir bu yüzden. Tam kısırlaştırma zamanı lütfen bize kulak verin.

Kediannesi12

Tamam çok teşekkürler ❤️

LadyAndCat

Ama yavruları gider gitmez çiftleşmek isteyecektir.
Dışarı salma kedini kısır olsa da salma dışarda binbir tehlike var. Ben hayatta çocuklarımı salmam :)
Gözüm gibi bakıyorum...

BalliBadem

Ay Bdem de hiç bişey yemiyor git gide azaldı yemesi zorla yaş mama yediriyorum zayıfladı umarım sadece sıcaklardan ötürüdür

Kediannesi12

Ah keşke ama ben zaten bahçemde besliyorum o da aşırı akıllı bölgesinden asla ayrılmıyor inşAllah bir gün kendi evim olursa ve ömrümüz yeterse beraber yaşayacağız yavrumla

LadyAndCat

O zaman bir an önce kısırlaştırmaya bak. Kedin 2 kg üzerindeyse aşıları tamsa , paraziti yoksa sağlıklıysa ameliyata alırlar zaten. Belediye’de ÜCRETSİZ yapılıyor ama ameliyattan sonra 2 hafta kadar evine alman mümkün mü???
Bakılması gerekiyor ve yarası mikrop kapmamalı. Bahçede dışarda mikrop kapar güzel kedin. Ölüme kadar gidebilir. Evine al lütfen. Aileni de ikna et. Sevap filan de....

Kediannesi12

Bizim belediye asla yapmaz bence bir sorarım ama keşke yapsa ben ilk bulduğumda aşı için belediyeye götürdüm veteriner dedi biz yapmıyoruz

LadyAndCat

Yavru mamasıyla kilo alır sonra da KISIRLAŞTIRABİLİRSİN.

Kediannesi12

Normal mi diyorsunuz zayıflaması

Kediannesi12

Bir de yavruları şimdi sahiplendirebilir miyim biraz daha büyüsünler mi