Kedim Yemek Yiyince 10 Dakika Sonra Hemen Tuvalete Gidiyor

EnfalSena

Sizce bu normal mi ? Yani bu kadar çabuk

11 CEVAP

Linsenpai

Normal, bizimki bazen daha ağzındakini yutmadan gidip eşelenmeye başlıyor keldldldlf

miyav28

Benimkide yemek yedikten ve su içtikten hemen sonra koşarak tuvalet yapıyor. Metobolizması hızlı :)...

LadyAndCat

Normal hatta çok iyi çünkü boşaltım sistemi iyi çalışıyor ve idrarda kristalleşmesi de yok demektir. Metabolizması hızlı demektir. Bunda bir sorun yok ve kedilerde yaygın bir durum.
“bu yediğini direk attığı fayda sağlamadığı anlamına gelir”
Öyle değil. Kediniz sağlıklı.
Asıl kabızlık sorunu olursa ve iki günde bir tuvalete çıkarsa endişelenin...

tuseaksoy

Normal evet :)

Cansumuezza

Evet normal. :)

BalliBadem

Bizde şöyle bişey var yemek yemeden tuvaletini genelde yapmaz sizdede durum buysa normal ama tuvaleti yoksa ve yemek yedikten sonra hemen tuvaleti geliyorsa bu yediğini direk attığı fayda sağlamadığı anlamına gelir

TalhaP

Normal bir şey

tuanaerol5755

demek ki metobolizması iyi çalışıyor. Mutlu olmalısınız...

EnfalSena

Anladım teşekkür ederim herkese ❤️

EnfalSena

Silemedim de ne biçim yazmışım umarım anlamışsınızdır

Benim kedimde yemeğini suyunu içtikten sonra hemen kumuna koşuyor. Normal olduğunu düşünüyorum :D