Kedim 2 Gündür Yüzüme Püskürtüyor

Sokaktayken ağaca duvara vs yaptıgı gibi kuyrugunu titreterek üstüme püskürtüyor dün uyurken omzuma deminde yüz üstü uzanmış telefonla oynuyodum bildigin yüzüme işedi güleyim mi ağlayım mı bilemedim napmalıyım?

11 CEVAP

ZehraBulutt

Kısırlaştırmak iki kedimde de çözüm oldu, kısırlaştırmadan sonra idrar püskürtmeye devam eden kediler istisnadır.

Çağla'nın dediği gibi hayvan çıldırmış artık, insanın üstüne koku bırakan ilk kez duydum. Hayvanın ağzınıza işemesini bekliyorsunuz sanırım kısırlaştırmak için :)

İnşallah serbest salmıyorsunuz sokağa, her türlü tehlikeye ek olarak çalarlar bile böyle güzel kediyi.

Anonymus552223

Israrla kisirlastir beni diyo.

lwb

tek çözüm kısırlaştırmak

ZehraBulutt

Kısırlaştırmadan sonra idrar püskürtmeye devam etse de, o iğrenç ötesi koku olmayacak artık, normal idrar kokacak. Geç kısırlaştırılan kediler devam edebiliyor ameliyattan sonra da, alışkanlık haline gelmiş oluyor çünkü koku bırakma.

Anonymus552223

Kisirlastirmak yuzde 99 cozum oluyor yanlis bilgilendirmeyin insanlari lutfen. Ozellikle erkek kedilerin ciftlesme amacli puskurtmelerini 1 2 ay icinde sonlandiriyor. Ameliyat olur olmaz degil, varolan hormonlar gidince bitiyor. Sizin disi kedinizde baska bir problem var bence

Linsenpai

Kısırlaştırmanıx gerek

Linsenpai

@gelyahron ilk defa böyle bişey duyuyorum, bu baya istisna :d

Gelyahron

Biz kısırlaştırmasın demiyoruz zaten, yapılmadığı her süre hayvana işkence oluyor ama hanfendinin istisnai durumları bilmesi gerekiyor. Maalesef her operasyon başarılı olamıyor

Gelyahron

Kisirlaştirmak bile çözüm olmuyor inanın. Dişi kedim var o bile koku atıyor. Kuyruğunu titretip püskürtüyor. Bence iki sebebi var; ya kısırlaştırma düzgün yapılmıyor, ya da kediniz size çok bağlı olduğu için "benimsin" diye isaretliyor. Evde ikinci bir kedi varsa bunları yapabiliyorlar

blue_hpood

kısırlaştırmalısınız.

sheda

Bende 9 aylıkken kısırlaştırdım ama tüm kızgınlık belirtileri 1 ay içinde bitti oda rahatladı bizde. Bence ihtimali için bile denemeye değer