Erkek Chinchilla Kedim Kısırlaştırma Operasyonu Sonrası Kan Kusuyor.

EmirhanS0

Kedimi kısırlaştırma operasyonu gerçekleştirdik ve eve dönerken kan kusmaya başladı.Veteriner normal olduğunu söyledi ancak pek mantıklı gelmedi bana. İnternette yaptığım araştırmalarda narkoz sonrası kusmasının normal olduğu bilgisine ulaştım ancak kan kusmasıyla ilgili bir bilgiye ulaşamadım. Deneyimlemiş olan bir bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.