Kedimi Kısırlaştırdım

sinemkiper

merhaba,bugün erkek kedimi kısırlaştırdım ameliyat akşam 9 gibi bitti, veteriner kutusunda kalsın sabaha kadar dedi, içim hiç rahat etmiyor sürekli kutusunda çiş yapıp kusuyor temizliyorum çıkarıp ama bilemedim bunun bir zararı olur mu sabah çıkaracağım da şu an zaten yürüyemiyor
ve boyunluk takılmadı, orasını yalamaması lazım vet bi şey olmaz dedi bilemedim
kumuna birkaç gün çiş yapmasın diye okudum bazı yerlerde yapışmaması için bu doğru mu
açıkçası napcağımı bilemedim onu bu halde görünce o yüzden bildiğiniz spesifik kısırlaştırma hakkında bilmem gerekenler varsa paylaşırsanız sevinirim