7. Sinif Öğrencisiyim Ve Hayvanlara Olan İlgim Asiri Fazla.cok Kucuk Yastan Beri Kopek İstedim Ama

Kaneki_KEN

  1. sinif öğrencisiyim ve hayvanlara olan ilgim asiri fazla.Cok kucuk yastan beri kopek istedim.Konu su ki bu yaz bi soz verilmesi sonucu kopek alinacagina bana kesin inanmistim gunumun tamamini arastirmayla geciriyodum tasmalar mama kaplari yataklar odul mamalari yani herseyi arastirmistim harcligimi harcamayip kopegime mama alacaktim ancak annem ve babam daha sonra HAYIR dediler.Ki ben inatla vazgecmedim barinaga gitmek ve yavrulara bakmak istiyorum Beagle almayi istiyorum herseyi arastirdim sadece ikna etmem gerek sizce nasil ikna edebilirim yardimci olursanız sevinirim simdiden tesekkurler :)