Kedisi Olan Herkes Okusun!

iidyl

tğm bunları ağlayarak yazıyorum elim ayağım titriyor ama olayı olduğu gibi anlatmak için en doğru zaman şu an

yan binayla dip dibeyiz ve orda minnacık bir kedi vardı lunayla yakındı maksimum 4-5 aylık bir kedi ve balkona çıkıyordu sık sık

kediyi kucağına alıp tek eliyle balkonda gezdiren hatta orada yaşatan küçük kızı görüp birden fazla kez uyarmama rağmen beni dinlemedi

az önce yan apartmanda bir anda kıyamet koptu bir kadın resmen çığırıyordu kedi gitti diye

evde yaşayan genç bir adam var onu yolladı bağıra çağıra o sırada o kedi acı acı can çekişerek bağırıyordu dayanamadım lunayı kucağıma alıp kendimi odama kitledim o kedinin kurtulma şansı yok 5. kattalar ve betona düştü

bizim evde tel olmasına ve tırmanabileceği hiçbir açıklık olmamasına kapı pencere kapalı klimayla uyumamıza rağmen yine de asla lunayı gözümün önünden ayırmıyorum insanlardaki bu ihmal beni bitiriyor o yavru için annem bile ağlıyor şu an

kedinizi balkona çıkarmayın! KEDİ DÖRT AYAK ÜSTÜNE DÜŞMEZ! TEL TAKTIRIN FİLE TAKIN! KEDİNİZ SAKAT KALIP ÖLMEDEN YAPMAYACAKSANIZ DA KEDİ MEDİ SAHİPLENMEYİN!

yemin ederim kafayı sıyıracağım luna bile titriyordu o kedinin sesini duyduğunda nasıl bir cahillik bu