Gece Gündüz Sevilmek İsteyen Kedi

Pikocan

Kedimi evlat edineli 1 ay olmadı henüz kendisi 2 aylık acayip oyuncu bir smokin.
Gece göğsümde uyumaya alıştı, ilk zamanlarda problem olmuyordu tüm geceyi uyuyarak geçirip ara ara tuvalete kalkıyordu sadece ancak gün içinde de sürekli oyun oynadığımız halde her sabah 6 da onu sevmem için mırıldanarak kafama çıkıp beni uyandırmaya başladı. Tepki vermedikçe hırs yapıp kulağımın içine bağırıyor, kaç defa kaldırıp yatağına yatırdım bana mısın demedi. Çalışmaya başlayınca ne yapacağım kara kara düşünmeye başladım.
Ne yapacağım ben ??????