Misafir Evsahipliği Yaptığım Hamile Kedimin Yavrularını Sokağa Alıştırmak İstiyorum

yigitselma

Mayis ayında balkonuma gelmeye başlayan kedimin hamile olduğunu fark ettim; hamilelik sürecini ve yavruların emme sürecini rahat geçirmeleri için evime aldım. Ancak amacım sürekli sahiplenmek olmadı en başından beri. Çünkü her varlığın kendi doğasında yaşaması gerektiğini düşünüyorum. 3 yavru ve anne de çok iyi ve sağlıklı şükürler olsun. Anne dışarı gidip geliyor çünkü onu eve bağımlı kılmak istemedim başından beri ancak yavruları ne zaman nasıl salmalıyım kısmı çok kafamı kurcalıyor. Bu konuda tecrübe ve tavsiyelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Yavrular 3 tane ve 2 aylıklar şu anda